Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 30 év körüli szingli nők?

Figyelt kérdés
Miért vagytok szinglik?

2014. aug. 9. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztam az igazival. Ez a rövid válasz. A hosszabbat majd leírom, ha kíváncsi vagy rá.
2014. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Persze, hogy kíváncsi vagyok, hiszen azért írtam ki ezt a kérdést.
2014. aug. 9. 21:49
 3/21 anonim ***** válasza:

27 vagyok, tavaly nagyon durván átvertek, azóta nem randizom, nem tudok megbízni senkiben többé. Persze az emberek ilyesmiket mondanak mindig, hogy soha többé, de én tényleg soha többé...:) Azért egészségügyileg fenntartom a férfiakkal való kapcsolatot, mert arra jók nekem/jó vagyok nekik.:D


27L

2014. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Akkor most megint diszkriminálnak?


Nem nagyon értem, hogy ez gond e igazából. Párkapcsolatban lenni, sajnos egy állapot. Azt látom a környezetemben, hogy hiába van házasság, család, igaz érzelmeken nem is igazán alapul. (nagyon ritka, pedig én hiszek benne, nem gondoltam tizen pár évesen, hogy így alakul az életem!)

Akkor meg nem mindegy, hogy 30évesen vki szingli? Ki tudja, mikor találkozik az ember azzal, akivel igazán jó lesz?

2014. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy tini korotoktól kezdve folyamatosan próbálkoznak nálatok a fiúk és mégis egyedül éltek.
2014. aug. 9. 22:11
 6/21 anonim ***** válasza:
De azért szakítani ér, nem?:) Nálam most is folyamatosan próbálkoznak a férfiak, de egyik sem annyira átütő, érted, hogy őt válasszam ki a sok közül. Majd, ha lesz olyan, akkor az lesz, ha nem lesz olyan, akkor meg egyedül maradok.:)
2014. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 te mindenben diszkriminációt látsz?
2014. aug. 9. 22:13
 8/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ez rohadtul nem így van. Nálam pl. már évek óta nem próbálkozik senki, mert látják rajtam, hogy eleve nem vagyok nyitott a dologra. Másrészt pedig nem vagyok bombanő, nem teszek ki mindent a kirakatba, tehát nem kapok figyelmet az ellenkező nemtől. Ha pedig néhanapján mégis, akkor az csak olyan. Vagy csak szexpartnert keresnek, ami nálam szóba se jöhet, vagy ilyen klasszisokkal rosszabb hülyegyerekek, akiket ha már meglátok, már akkor elkap az ideg, szóval ez van. És ezzel nem vagyok egyedül, a sokkal egészségesebb mentalitású barátnőmért, aki még csinosabb is tőlem, sem bomlik senki.
2014. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

4es vagyok

"Tini korotoktól kezdve próbálkoznak mégis egyedül éltek"


Éppen ezt mondom, hogy mi történik, ha az élet nem úgy alakult? Én pl nem azért nem vagyok kapcsolatban mert nem próbálkoznak a férfiak - egyáltalán nem erről van szó. Sőőőt - kínos, mindig nemet mondani! NAGYON!Azt hiszik flúgos vagyok, meg sem fordul a fejükben, hogy épp azon vagyok, hogy összerakjam magam!


Egyszerűen másra vágyom - történtek rossz dolgok, amiken túl kell lennem - egyfajta személyiségfejlődés, különben magammal rántom azt is, akivel vagyok. Ha egyedül nem vagyok kiegyensúlyozott, párban sem leszek az - ez alap!


És én is olyan férfit szeretnék, aki mert ha úgy hozta az élet, akár egyedül lenni és azért legyünk együtt, mert Neki Én kellek, Nekem Ő - nem pótlék, nem támasz, hanem együtt repülésből.


Érted hogy értem?


Amúgy igen :)) ezekben a párkapcsolati kérdésekben egyértelmű diszkriminálást érzek, tudod miért? Amit írtam az elején - az élet dobja a lapokat és több dolog is felkészületlenül ért. De nem adom fel - de őszintén zavar a külvilág megítélése!

Talán Ő nem lesz ilyen!

2014. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

#9 furán fogalmazol

És én is olyan férfit szeretnék, aki mert ha úgy hozta az élet, akár egyedül lenni és azért legyünk együtt, mert Neki Én kellek, Nekem Ő - nem pótlék, nem támasz, hanem együtt repülésből."

- akár egyedül lenni

- hanem együtt repülésből


"

2014. aug. 9. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!