Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mióta vagytok szinglik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mióta vagytok szinglik?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista lány vagyok és már több,mint 2 év nincsen párom.Külsőleg átlag testalkatom van,bár 160 cm vagyok ( lehet túl alacsony ? ),az arcom viszonylag szép ( nem nagyképűségből ).Mi lehet a baj,hogy egyedül vagyok ?

Eljárok bulikba,jól tanulok,vicces vagyok..mindig a szokásos szitu,hogy akinek én tetszem,nekem ő nem..és fordítva..



2014. júl. 3. 23:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
~20 éve
2014. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19 vagyok srác, és kb 1 éve. Én csak most megyek fősulira, remélem hogy ott változni fog a helyzet.
2014. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálsz... Foglalt vagyok, még is olyan srácok próbálkoznak... Pedig nem vagyok jó csaj szerintem. Lehet nagyon a külsőre mész, nem?

22N

2014. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20 vagyok én is, magasabb, 2 éve és 4 hónapja.
2014. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
régebben tényleg szinte a külső volt a legfontosabb,de most inkább már az,hogy okos legyen
2014. júl. 3. 23:48
 6/22 anonim ***** válasza:
Amióta élek. :D (Egyébként hátrányom még nem származott belőle.)
2014. júl. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Adj kicsit több esélyt a srácoknak. Azért voltak érdekes bemutatkozások nálam is... de később még beszélgettünk és nem bántam meg, hogy megismertem őket. Mindegyik tök normális volt :D Csak a bemutatkozás volt furcsa :D

Bocs, ha értelmetlen dolgokat írok, de már nagyon álmos vagyok :)

2014. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
21 éve. Meg lehet szokni, van rengeteg előnye is. Bár mostanság kezdem érezni, hogy jó lenne már az élet ezen területét is kipróbálni. :)
2014. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

23 éve,tehát mióta megszülettem.Egyetemista vagyok én is,de hát igen a lányoknak mindig is sokkal könnyebb volt a dolguk...

23/F

2014. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
lányoknak könnyebb ? haha..a fiúknak mindig csak az 170 cm feletti,hosszú lábbal rendelkező hölgyek kellenek
2014. júl. 3. 23:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!