Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt 30 év körüli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 30 év körüli szingli nők?

Figyelt kérdés
Miért vagytok szinglik?

2014. aug. 9. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mert egyedül lenni - tehát nem félt attól, hogy megismerje Önmagát! Nem félt attól, hogy X hónapig szingli legyen. Sokan azért vannak kapcsolatban, hogy csak saját magukkal ne kelljen lenni. Nem ismerik Önmagukat, és a párjuktól várják, hogy majd jó lesz. Ettől van rengeteg féltékenykedés, meg játszma...


Tehát amikor az ember kiegyensúlyozott, ismeri Önmagát, akkor tud valójában adni a párjának is és fordítva.

Akkor egy kapcsolat abból áll, hogy együtt repkednek a boldogságtól, és nem játszmáznak a felek... hogy "jaj ki írt sms-t", "már megint kivel találkozol, biztos megcsalsz..." érzelmi zsarolások, vagy éppen, "juj, nem vagyok elég jó neked..." és szép lassan egymás agyára mennek, ahelyett, hogy picit egyedül lennének, helyre hoznák az Önbecsülésük és nem megalkuvásból lennének azzal akivel éppen, hanem azért, mert azzal az emberrel szeretnének lenni valójában, akivel vannak!


Bocs, ha bonyolultan fogalmazok...


Te úgy érzed, azért vagy a pároddal mert egymáshoz valók vagytok? Vagy mert épp nincs más? Jó neked ő is? érted, mit kérdezek?


Bocsi, írásban nincs hangsúly.


Szóval, természetesen a fenti dolgok, azokra akik eleve kiegyensúlyozottak és ismerik magukat, tudják mit és kit várnak az élettől azokra nem vonatkoznak...

2014. aug. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Amúgy Te férfi vagy? És mennyi idős - ha szabad kérdezni... :)
2014. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
40
2014. aug. 9. 23:16
 14/21 anonim ***** válasza:
a kérdező a 15 helyett véletlenül azt írta, hogy 40
2014. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Hölgyeim, úgy látszik fájdalmas pontra tapintottam a kérdésemmel, mert mind rám támadtok.

Talán felelős vagyok a sikertelenségetekért vagy férfi gyűlölők lettetek?

2014. aug. 9. 23:32
 16/21 anonim ***** válasza:
nem, én csak szeretek bunkókat megalázni ezen az oldalon.:D
2014. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Miért vagyok bunkó? Mert feltettem egy kellemetlen kérdést?
2014. aug. 9. 23:37
 18/21 anonim ***** válasza:

Én a diszkriminálós vagyok - és nem tartalak bunkónak egyáltalán, különben nem fejtegettem volna ennyire ki a válaszomat! Azt hittem kellemesen elbeszélgetünk!


Bocsi, de részemről a mások hibáztatása eleve kizáródik azzal amiket írtam... épp, hogy felelősséget vállaltam magamért és anno a páromért most meg a leendő páromért... bocs, ha nyersnek tűntem, ez azért lehet, mert nincs hangsúly a levélben!


Egyébként valószínű a többségnek fájó pont, de ez érthető is, nem?


Amúgy miért tetted fel a kérdést?

2014. aug. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a kérdező írja a priviket, vagy egy válaszoló? kíváncsivá tett!
2014. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#18 Kíváncsiságból. Azt gondoltam egy anonim oldalon egy ilyen kérdés nem indiszkrét. Akinek ez fájó pont az ne válaszoljon rá. Nem kötelessége.

A szingliség okai érdekelnek és a személyes történetek

2014. aug. 9. 23:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!