Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért dudálnak meg mindig?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dudálnak meg mindig?

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcán egy-egy auto mindig megdudál.. akkor ez azt jelenti hogy jól nézek ki vagy azt hogy nem? átlagos vagyok szerintem! :)
2014. aug. 9. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
nem lehet, hogy túl r1bisen öltözködsz?
2014. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mi van ma, az önbizalom hiányos tinik éjszakája!? :S
2014. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Ezt általában akkor csinálják, ha jó alakod van, vagy ha kihívóan öltözködsz.
2014. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, erős ma a hold hatása :D
2014. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert akadályozod a közlekedést.
2014. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tested jó lehet, de az arcod nem biztos.
2014. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz kihívóan öltözni, én minden nap gyalog megyek dolgozni egy répaszárú fekete nadrágban, ami egy számmal nagyobb, egy sima fekete nem kivágott felsőben és általában fenék alá érő (de néha rövidebb) kardigánban és még így is rámdudálnak, hátulról jövet, pedig van vagy 10 méter füves rész a járda és az út között. Szerintem ez ilyen reflex lehet nekik.
2014. aug. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha küldenél képet magadról akkor megmondanám, látatlanba sajna elég nehéz. Amúgy hogy öltözködsz?
2014. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!