Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lehet gonosznak tűnök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lehet gonosznak tűnök, de szerintem tönkre fogom tenni a legjobb barátom kapcsolatát. Egyéb alternatíva?

Figyelt kérdés
Szóval egyik este hazakísértem a barátnőjét, mert egy irányba lakunk. Én egy kicsit többet ittam és azt hittem ő is (mint kiderült csak megjátszotta). Elkezdett engem a szexről faggatni és hogy mi hogy csináljuk a barátnőmmel és hát szépen felelgettem neki. Másnap rámírt, panaszkodott, hogy hozzám képest milyen béna lehet a barátom és szeretne velem lefeküdni. Mondtam neki, hogy szó se lehet róla, barátnőm van. Erre megzsarolt, hogy akkor elhiteti mindenkivel, hogy mi lefeküdtünk. Kértem gondolkodási időt. Szerintem arra nem gondolt, hogy lefotóztam az üzenetváltást (mert miért ne tudná megtenni az ember) és kikértem barátnőm véleményét, hogy mit tegyek. Ő azt javasolta, hogy küldjem el a barátomnak, legalább megtudja, hogy mekkora egy szajha a barátnője. Viszont szerintem akkor 99%, hogy szakítanak és az rajtam fog száradni. Meg kéne hoznom ezt a lépést vagy szetintetek van más alternatíva? Megtenni biztos nem fogom a kérését. Űgy tudtam, hogy boldog a kapcsolatuk, de ezek szerint akkor lehet csak az egyik oldalról.

2014. aug. 10. 02:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem százas az biztos. Ne csak a barátjának mutasd meg, hanem egy pszichiáternek is... Épeszű ember nem ilyesmik miatt fenyeget másokat.
2014. aug. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem te tűnsz gonosznak, hanem az a fenyegetőzős lány.
2014. aug. 10. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Biztos le fog törni a barátom, mert mindig is mondta, hogy milyen jó csajt fogott ki. Sajnos tévedett.
2014. aug. 10. 02:52
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most tudja meg mint később.
2014. aug. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A csajnak küldd el a fotót. Hát ha megembereli magát.

Bár itt nem egy kis megtévelyedésről van szó. Ha nem járnak olyan rég, akkor mutasd meg nyugodtan a barátodnak is.

2014. aug. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg kamu a kérdés. -.- Miért nem alszol inkább?
2014. aug. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#6

Talán mert ezen gondolkodok, de sikerült dűlőre jutnom.

2014. aug. 10. 03:09
 8/19 anonim ***** válasza:

"Viszont szerintem akkor 99%, hogy szakítanak és az rajtam fog száradni."


Rajtad száradni? Jót teszel a barátoddal, ha megszabadítod egy ilyen csajtól! Később meg fogja köszönni.

2014. aug. 10. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A csajnak ne küldd el, ne is tudja meg hogy bukott le. Következőleg is essen csak bele ebbe a hibába.
2014. aug. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"... Másnap rámírt, panaszkodott, hogy hozzám képest milyen béna lehet a barátom ..."


Senkit nem zavar ez a mondat?

2014. aug. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!