Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lehet gonosznak tűnök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lehet gonosznak tűnök, de szerintem tönkre fogom tenni a legjobb barátom kapcsolatát. Egyéb alternatíva?

Figyelt kérdés
Szóval egyik este hazakísértem a barátnőjét, mert egy irányba lakunk. Én egy kicsit többet ittam és azt hittem ő is (mint kiderült csak megjátszotta). Elkezdett engem a szexről faggatni és hogy mi hogy csináljuk a barátnőmmel és hát szépen felelgettem neki. Másnap rámírt, panaszkodott, hogy hozzám képest milyen béna lehet a barátom és szeretne velem lefeküdni. Mondtam neki, hogy szó se lehet róla, barátnőm van. Erre megzsarolt, hogy akkor elhiteti mindenkivel, hogy mi lefeküdtünk. Kértem gondolkodási időt. Szerintem arra nem gondolt, hogy lefotóztam az üzenetváltást (mert miért ne tudná megtenni az ember) és kikértem barátnőm véleményét, hogy mit tegyek. Ő azt javasolta, hogy küldjem el a barátomnak, legalább megtudja, hogy mekkora egy szajha a barátnője. Viszont szerintem akkor 99%, hogy szakítanak és az rajtam fog száradni. Meg kéne hoznom ezt a lépést vagy szetintetek van más alternatíva? Megtenni biztos nem fogom a kérését. Űgy tudtam, hogy boldog a kapcsolatuk, de ezek szerint akkor lehet csak az egyik oldalról.

2014. aug. 10. 02:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó: Miért zavarna? Nem bírod felfogni, vagy mi?

Vagy csak reggel olvastad el?

A csaj ráírt a kérdezőre, hogy a kérdezőhöz képest a kérdező barátja milyen béna lehet.

Tehát a csaj elképzelte a kérdező beszámolója alapján, hogy a kérdező sokkal jobban csinálja, mint a kérdező barátja.


Ilyen nehéz volt ezt értelmezni? :')

2014. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos a barát reakciója. Sokszor ezt nehéz kiszámítani
2014. aug. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ja #11-es ne a a saját szinvonaladból itélj. Az jön le, hogy a kérdező barátjával még nem volt a csaj! De már a kérdezőre ráakaszkodott!

Mert, "panaszkodott, hogy hozzám

képest milyen béna lehet a barátom". Ha a kérdező gondolta volna, nem így lenne fogalmazva.

2014. aug. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az első blikkem. Márpedig ha így áll a dolog, én se fognám be a lepénylesőmet.
2014. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13-as, te miről beszélsz?? Milyen saját színvonal? Olvasd már el még vagy 10x a hozzászólásom, és értelmezd. Ide hülyék járnak, vagy mi? Azt írtam le, amit a kérdező.
2014. aug. 12. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Így van #15-ös! Csak te vagy okos!
2014. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
...Kedves kérdező, van valamilyen fejlemény ???
2014. aug. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Kérdezô, ha szabad megkérdezném, mi történt azóta?
2014. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen. Szakítottak.
2014. szept. 21. 05:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!