Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom szeretne bemutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szeretne bemutatni a családjának és elhívtak vacsorára. Annyi a baj hogy bulímiás vagyok. ( több lenn) Nem szeretném őket megbántani. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem szoktam közösségben enni, mert elvesztem a kontrollt.. ha meg mégis sikerül normálisan ennem, utána egy 15 percen belül ki kell mennem hányni..
2014. aug. 8. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Én barátod helyében 2x tarkónb*sználak és kinevelődnél az ilyen farokságokból.
2014. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Lapáttal
2014. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Egyetértek az előzővel.

Ilyen fa**ságokat úristen.

Hogy-hogy még életbe vagy?

(Halál komolyan kérdem, hiszen kihányod amit megettél.)

2014. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
ez a dolog mind amellett, hogy veszélyes, még undorító is...ne haragudj, én értem, hogy betegség, meg minden, de akkor is, én egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy ember, hogy nem tudja eldönteni tiszta fejjel, hogy most le nyomja-e az ujját a saját torkán, vagy nem...próbálj meg uralkodni magadon egy kicsit, egy kis natúr krumplitól csirke mellel nem leszel hájas disznó, és szerintem a pasid megér ennyit nem? Mellesleg keress fel ezzel egy pszichológust, vagy pszichiátert, tényleg veszélyes tud lenni
2014. aug. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre több az életképtelen ember... :(
2014. aug. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a barátod nem tudja, hogy bulimiás vagy? ha nem, mondd el neki. akkor megértené, hogy ezt nem kéne erőltetni. inkább üljetek be kávézni vagy teázni a szüleivel, az nem olyan vészes.
2014. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy idő után már akkor is kihányja a kaját, ha nem dugja le az ujjait a torkán, úgyhogy szerintem nem az a megoldás, hogy rábeszélitek, bírjon ki egy estét.

Beszélj a dologról mindenképp a barátoddal, és majd együtt találtok megoldást a dologra.

2014. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a barátoddal beszéld ezt meg.


Egyébként szomorú, hogy sokan így gondolnak egy BETEGSÉGRE, mint az előző válaszolók többsége...

2014. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!