Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a valószínűsége, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek , nem védekezunk , 2 hete elment bennem , pont azt követő nap mentem dokihoz. , rákszűrésre. Nem szokott ilYen korán meg jönni , a mensim , tegnap reggel viszont , megjött első nap barnás volt ma már élénk piros . El menjek holnap dokihoz vág varjam meg amíg elmúlik ? Ha fent áll a terhesség azt meg tudja állapítani ? Mert 2hete azt mondta h nem. Teszteltemultheten negatív lett. 22/L
2014. aug. 10. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
84.564%
2014. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor sorban:


1. Ne lepődj meg, ha rákszűrésen P3-as eredményt kapsz, és meg kell ismételni! Rákszűrés előtt 48 órával nem ajánlott a nemi élet, mivel a spermiumok rontják a kiértékelhetőséget!


2. Most amiatt gondolsz terhességre, mert korábban megjött? Jobb lenne, ha írnál pontos számokat!

- Mikor volt meg utoljára?

- Mikor élvezett beléd?

- hány naposak általában a ciklusaid?

3. Dokihoz menzesz alatt csak akkor megyünk, ha spirált rakatunk fel, vagy ha olyan problémával megyünk, ami a vérzéssel kapcsolatos! Egyébként illik megvárni!

4. Tapintással legkorábban a 6 hetes terhességet lehet megállapítani, ami a fogamzástól számított 4. hét.

5. Ha két hete élvezett el benned, azt a múlt héten még a legérzékenyebb teszt sem mutathatta ki! A legérzékenyebbek a beágyazódást követően 2-3 nappal adnak pozitív eredményt.

2014. aug. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , pontosan 14 napja ment el bennem . 3-4 napra ra amúgy volt fehér folyasom . A mensim 24-27 köze szokott esni pár nap csúszás előfordult mar . Viszont az előző hónapban kimaradt , lehet a sok stressz tol ,meg gyógyszer tol mert le betegedtem.
2014. aug. 10. 11:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy a stressz miatt később volt peteérésed (kb akkor, amikor együtt voltatok), ezért késett ennyit a menzeszed (nem kimaradt, olyan nincs). Ha csak pár csepp vér lenne, akkor beágyazódási vérzésre tippelnék, de így rendes menzesznek tűnik. De azért ha másnak tűnik (kevesebb, rövidebb ideig tart, nem jár a megszokott tünetekkel), akkor érdemes a tesztet megismételni. Egyébként egészséges pároknál ideális időpontban történő beleélvezéskor 30% az esély a teherbeesésre.
2014. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy , ilyen darabos a vérzésem , nem szokott ilyen lenni ...:/ most varjak meg a mensi véget ?
2014. aug. 10. 14:19
 6/6 A kérdező kommentje:
Terhes voltam... Elvetéltem most voltam dokunal
2014. aug. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!