Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben miért ilyen eltérő a lányok és a fiúk megítélése?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amikor egy lány sok pasival kavar, sok pasija volt, akkor elmondják mindenfélének, viszont, ha egy pasinak volt sok barátnője, vagy egy pasi szédít sok csajt, akkor őt nem kiáltják ki semminek, sőt van, hogy "menőnek" tartják emiatt?
2014. aug. 10. 17:34
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Illetve akkor hol van itt a férfiak által előszeretettel hangoztatott egyenlőség?
2014. aug. 10. 17:35
 2/29 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :D
2014. aug. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Tudod, kulcsos story...
2014. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
36%

Amelyik zárat minden kulcs kinyit az egy szar zár.

Az a kulcs viszont amelyik minden zárat nyit az egy jó kulcs.

Másrészt ha ingyen adod a tejet a kutya nem veszi meg a tehenet.

2014. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom és nem is akarom elfogadni ezt a választ.
2014. aug. 10. 17:39
 6/29 anonim ***** válasza:

Mert egy nő kisebb erőfeszítéssel hódíthat meg férfiakat. Viszont a fiúknak a csajozás sokkalta nehezebb, sőt kihívás.


De mindkét helyzetben végső soron a nő dönt.

2014. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
egyenlőség van, mind2-ről azonos a véleményem...számomra nem menő...de az ő élete azt csinál amit akar...
2014. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem bölcsességekre lennék kíváncsi, hanem éppkézláb és meggyőző válaszokra, ha vannak egyeltalán ilyenek ebben a kérdésben.
2014. aug. 10. 17:40
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszek abban, hogy egy nő kisebb erőfeszítéssel hódíthat meg egy férfit. Nő vagyok és nem gondolom, hogy sokkal könnyebb dolgom lenne, mint egy férfinak, legalábbis eddig nem tapasztaltam.
2014. aug. 10. 17:43
 10/29 anonim ***** válasza:

"legalábbis eddig nem tapasztaltam."


Mert nem vagy férfi...

2014. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!