Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben miért ilyen eltérő a lányok és a fiúk megítélése?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy amikor egy lány sok pasival kavar, sok pasija volt, akkor elmondják mindenfélének, viszont, ha egy pasinak volt sok barátnője, vagy egy pasi szédít sok csajt, akkor őt nem kiáltják ki semminek, sőt van, hogy "menőnek" tartják emiatt?
2014. aug. 10. 17:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
én vagány belevaló csajokkal voltam mindig is.Nem ilyen nyávogós krvákkal mint te vagy, az én volt nőm nyársba húzná a fejed,mint egy barbi babának én meg úgy adnám a szádba
2014. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
20-as válaszoló, még mindig nem tudom miből gondolod, hogy "sírok". Amúgy meg meglepődnél rajta, ha tudnád, hogy mennyire nem vagyok r*banc, de te vagy az utolsó, akinek magyarázkodni fogok.
2014. aug. 10. 18:13
 23/29 anonim ***** válasza:

Oké én nem követem tovább ezt a "kérdést"

Tisztán látszik hogy a kérdező csak az olyan emberekre utazik akik egy véleményen vannak vele vagy bele tud kötni, a többire meg nem is reagál.

Csak ki akarja beszélni magából a dolgokat és mivel ezt nem saját társaságában teszi eléggé "nagy" baráti körrel rendelkezhet.

De biztos rá tud erre cáfolni.

2014. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, amit írsz, csak spekuláció.

Arra nem gndolsz, hogy a baráti körrel is meg lehet tárgyalni, de az ember kíváncsi lehet idegenek véleményére is?

Egyébként meg had döntsem el én, hogy milyen válaszokra reagálok, például az általam értelmetlennek tartott válaszokra sosem szoktam, meg azokra sem, amik nem keltik fel a figyelmemet akármi miatt.

2014. aug. 10. 18:23
 25/29 anonim ***** válasza:

Jaguar_Warriorral értek egyet, ha egy pasi tapasztalatlan, akkor sokszor egyből elutasítást kap.

A kérdésedre a válasz, nos szerintem azért van ez még mindig így, mert kevés az olyan nő aki nyíltan meri vállalni, hogy szereti a szexet annyira, hogy nem szégyell sok férfival lefeküdni. A férfiak ugye zsigerből azt mondják, hogy ribizli a csaj, többnyire azért, mert irigykednek, hogy ők nem találnak ilyen nőt, ráadásul a nők nagy része is ezt mondja, hogy ezzel magát fényezze akinek esetleg félénkségből vagy egyéb okok miatt nem túl sok tapasztalatban volt része.

Lényeg a lényeg szerintem mindig is terítéken lesz ez a dolog, kétlem, hogy valaha dűlőre lehet majd jutni ebben a kérdésben, nem feltétlen azért mert valakinek maradi lenne a gondolkodása, szimplán úgy képzeli el a leendő párját, a nagy Őt, ahogy. Valakinek ez fontos lesz, másokat nem érdekel majd.

2014. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm, pontosan ilyen válaszra számítottam.

Viszlát ;)

2014. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
25-ösnek, most őszinte leszek, én például szintén "ribizlinek" tartom az ilyen lányokat és nem azért, mert irigy vagyok rájuk (ismerek ilyen lányokat és nem mindegyik néz ki irigylésre méltóan, sőt), nem is szeretnék velük cserélni sem, mert más az értékrendem, de valahogy kettős érzéseim vannak ezzel a dologgal kapcsolatban. Mert én az ilyen típusú férfiakt sem tartom menőnek, "a falu bikájának", de valahogy még nálam is más megítélés alá tartoznak, hiába próbálom ezt a megkülönböztetést leküzdeni, ezért is érdekelt ismeretlenek véleménye is (amik között sajnos voltak belemagyarázós, sértő válaszok is, pedig nem azokra voltam kíváncsi).
2014. aug. 10. 18:33
 28/29 anonim ***** válasza:

25ös vagyok :)

Én férfiú lennék, nem volt egyéjszakás kalandom még de nem is nagyon vágytam rá. Viszont szerintem azért az is számít, hogy mennyi idős az illető, mert ha mondjuk 18 éves korára volt neki 10 különbőző pasival kalandja vagy 28 évesen nem mindegy :)

Én nem szeretnék olyan párt magamnak aki így falta az életet, de nem gondolom, hogy nekem kellene ítéletet mondanom felettük, hisz mindenki a saját életéért felelős :)

2014. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Igen, azt nem írtam, hogy inkább a fiatalabb korosztályra gondoltam, de általánosságban is érdekelt.
2014. aug. 10. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!