Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik azt mondják, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy mindenkinek lesz párja egyszer, tényleg hisznek is ebben? Vagy ez csak egy üres vigasztalás, közhely?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Háát nyilván nem azt fogják mondani, hogy te b**aszhatod mert lehet h neked sosem lesz.


Nem akarnak rosszat a másiknak. Egyébként ismerek olyat aki leélte az egész életét egyedül aztán egyedül 67 évesen meghalt.

2014. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vigasztalás csak. Ha tényleg igaz lenne, akkor senki sem lenne egyedül, nem igaz? Van egy 67 éves nő ismerősöm, soha nem volt senkije, gyereke meg pláne nem és rákos. Tehát én a környezetemben tapasztalom azt, hogy vannak, akik egyedül fognak meghalni.
2014. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem én hiszek benne, szerintem lesz mindenkinek párja, remélem nekem is.21L
2014. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy bizonyos életkor után az ember rájön, hogy lejjebb kell adni az igényeket. Leadja és megelégszik azzal, ami jut. Így elképzelhető, hogy mindenkinek lesz párja. Csak nem olyan, amilyenre vágyott.
2014. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: hol laksz? :D Lehet, én vagyok a te párod?
2014. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

én nem csak hiszek benne, hanem tudom is! ha tényleg akar valaki párt találni akkor talál is! csak megfelelő igényekkel és módszerekkel kell keresni :) de vannak véletlenek amikor nem számít rá az ember és akkor találja meg minden keresés nélkül :)


21F

2014. aug. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lynn326 ***** válasza:
57%
Én hiszek benne. Én nem üres vígasztalásnak gondolom ezt a dolgot. Én úgy gondolom, hogy mindenki számára létezik egy tökéletes pár(persze nem azt jelenti hogy a másiknak nincsenek hibái). Úgy gondolom, mindenki találkozik életében az IGAZI-val. A kérdés inkább az, hogy mit kezdünk a helyzettel. Felismerjük-e, vagy nem, hagyjuk elszalasztani, vagy nem. Nekem ez a véleményem.
2014. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromság.
2014. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ez a kegyes hazugság egyik formája.
2014. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nem hiszek. én azt hittem,hogy megtaláltam, aztán átb.aszott sok év múlva.
2014. aug. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!