Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a szerelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szerelem a legváratlanabb pillanatban köszönt be, vagy ez csak valami közhely?

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
kozhelyesen hangzik, foleg egy remènytelen embernek. amùgy igaz
2013. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem igaz.

csak a szánalmas nyomorék emberek nyugtatják magukat ezzel.

2013. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Igaz, de annyiszor mondják, hogy már unom ezt hallgatni. S általában azok mondják, akik jól lakottan beszélnek éhínságről. :)
2013. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igaz is lehet akár. Embere válogatja.
2013. nov. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Saját maguk megnyutatása képpen mondják, aki keres az talá!"- én meg ezt vallom.
2013. nov. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de attól még lehet valami igaz, mert közhely. A közhelyek általában nagy igazságok, csak már annyiszor hallottuk őket hogy a tökünk tele van velük.
2013. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zakathol ***** válasza:
Velem eddig mind a kétszer így volt.
2013. nov. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Közhely.
2013. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kétszer így történt velem,de kitartás max fél évig varázslatosan tökéletes minden....aztán jön a kínok kínja,szenvedsz,örlõdsz és végül már nem mersz hinni a szépben és egy pozitív boldog jövõben.
2013. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A saját példám bizonyítja, hogy akár igaz is lehet. Én a férjemmel az életemnek abban az időszakában jöttem össze, amikor ezer százalékig biztos voltam benne, hogy most nem jöhet az életemben senki, sőt, hogy többé már soha nem leszek szerelmes.
2013. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!