Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ez a lány átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ez a lány átlagos vagy szép?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 10. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De a szépség még nem minden. Én is ismerek olyan lányt, akiről kép alapján nem feltétlenül mondanák, hogy szép, de az életben meg olyan kisugárzása van, hogy elolvadsz tőle.
2014. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 October15 ***** válasza:

9.: nyilván :D

A poén az amikor kiderül, hogy a delikvens amúgy tetszene csak ilyen steril képeket küldözget maga helyett :D [így kell finoman utalgatni:) kultúra emberek :). Várj.. ezt most elbsztam :D.]


Nekem pl: vörös haj a zsánerem vagy bármilyen igazán bomlott szín :) tudod zöld, kék, sötétlila grrr :P.

Arc tekintetében azt részesítem előnyben ha kevésbé "puha" vonásokkal operál.

2014. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szép. Nagyon is. Bár látszik, hogy beállított kép, de a lány nagyon az én esetemnek tűnik. :)

Persze azért egy képből - főleg ilyen beállítottból - nem minden derül ki, de ha gondolod küldj privátban még 1-2 képet, szívesen megnézném, úgy jobban meg tudnálak ítélni. (Feltételezem, hogy hasonlítasz erre a Francisca-ra, azért kérdezted):)

2014. aug. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

EGYÁLTALÁN NEM hasonlítok rá.

Csak kicsit "tesztelni" szerettem volna, hogy tényleg túlértékelik-e a srácok, hogy milyen is egy átlagos női arc.

2014. aug. 10. 20:33
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik, mert (ezen a képen legalábbis) kedves a mosolya, szép a haja és a tekintete nagyon él, látszik rajta, hogy értelmes emberről van szó.


És mivel tetszik, ezért azt mondom rá, hogy szép.

2014. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Skyten válasza:

1. Válasz a kérdezőtől :Akik szerint átlagos, azoknak akkor ki az, aki szép?


2. Válasz a kérdezőtől:

Nem, egyáltalán nem hasonlítok rá. Csak szerintem ő egy szép lány, az átlag messze nem ilyen.



3. Válasz a kérdezőtől: EGYÁLTALÁN NEM hasonlítok rá.

Csak kicsit "tesztelni" szerettem volna, hogy tényleg túlértékelik-e a srácok, hogy milyen is egy átlagos női arc.



Összesítettem a válaszaidat. Szerintem arra voltál Te igazán kíváncsi, hogy a fiúk/férfiak ezt hogyan ítélnék meg, hogy átlagos, szép, helyes és még millió+egy bók. De Te is nagyon jól tudod hogy nincs egyforma ízlése senkinek. Mindenkinek van egy sajátja. Nekem pl.: a képen látható lánynak a szeme az ami igazán bejön, de az arca is szép. Szerintem átlagnál magasabb helyen található.


Üdv.

2014. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az relativ, hogy kinek mi a szep!
2014. aug. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!