Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irígy vagyok másra, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irígy vagyok másra, hogy van mindenkinek párja, nekem pedig nincs. Hogyan csináljam akkor tovább az életem?

Figyelt kérdés
Most nem vicc a kérdésem,komolyan őszintén elmondom,hogy minden srác a barátnőjével kézen fogva járkál a szép nyári délután együtt én pedig mint afféle magányos farkas egyedül sétálgatok,fagyizok egyet. És érzem,hogy irígy vagyok,hogy minden srácnak van barátnője,minden lánynak edig barátja,nekem meg nincs barátnőm és már nagyon szeretnék újra,mert 31 éves vagyok és nincs senkim. Volt már barátnőm egyszer,vele 3 és fél évig voltam együtt és szakítottunk,a szakítás óta majdnem 3 év eltelt már,tehát már nagyon szeretnék barátnőt. Hogyan csináljam az életem? Ha lehet ne azzal Gyertek,hogy 31 évesen ilyet kérdezni...

2014. aug. 10. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

27 vagyok.


De nem is élsz? úgy értem, nem jársz el sokat a munkatársakkal, barátokkal? nem csajozol? nem is szexelsz senkivel? vagy hogy kell elképzelni az egészet?


az irigység csúnya dolog, de emberi tulajdonság, viszont nem az ő életüket kell élned, hanem a magadét! ezt ne felejtsd el.:)

2014. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

most mit vársz szerezzünk neked barátnőt? o.O másoknak honnan van szerinted úristen de életképtelen vagy..ne csodálkozz hogy nincs


ja és lány vagyok -.-'

2014. aug. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
válaszd ki a számodra legmegfelelőbb ismerkedési módszereket és ismerkedj :) ne légy irigy...azzal semmi nem mész! tegyél érte, hogy te is boldog legyél! ne várd a sült galambot!
2014. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Az irigység valamilyen szinten természetes, nem tudsz ellene semmit tenni.


Az első nagyon jókat mondott, éld a saját életed, ismerkedj, és előbb utóbb találsz valakit magadnak.

2014. aug. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs csk egy-két barátom ,nem járnak szórakozni,munkatársaim nincsenek,mert egy családi munka ahol dolgozom és a család a kollégáim,tehát senkivel sem tudok menni szórakozni,mondom egy magányos farkas vagyok:)

Visszatérve a témához: nem vagyok szép srác,nem nézek ki jól,csúnya vagyok. Ezt onnan gondolom,hogy utcán,tömegközlekedésen Sehol nem néznek rám a csajok,pedig én figyelem őket és ők nem néznek rám,nem keresik a szemkontaktust sem,de egy lány sem és miért,mert nem nézek ki jól ahogy előbb írtam. Így szépen senkim sem lesz...

2014. aug. 10. 20:32
 6/8 anonim ***** válasza:
otthon laksz a szüleiddel, jól gondolom?
2014. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"otthon laksz a szüleiddel,jól gondolom?"


Utolsó!

Igen,úgy van jól gondolod.

2014. aug. 10. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem akkor ezeket kell tenni:


- elköltözni


ennyi a lista, innentől sokkal könnyebb lesz minden.)

2014. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!