Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi gondoltok a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi gondoltok a facebook nagyobb teret ad flörtre esetleg megcsalásra?

Figyelt kérdés

Szerintem igen.De várom a véleményeket.Olyat ne írjatok hogy aki meg akarja csalni a másikat az megteszi amúgy is.Mert ez nem igaz.Gondoljatok bele,ha nem lenne facebook,tegyük fel van egy nő pesten,van egy pasi mondjuk Stokcholmban,mennyi az esély arra hogy facebook nélkül egymásba gabalyodjanak?Kb millió az egyhez vagy még annyi sem,mert lehet soha nem látnák egymást.

A facebookon több 100 vagy 1000 emberrel megvan erre az esély,aki talán nem abba a városban lakik,magyarul jóval nagyobb az esély.Mit gondoltok?


2014. aug. 11. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a facebookról hanem magáról az internetről mondhatjuk el ugyaanezt szerintem. Én online játékkal játszom,és bizony elcsavarták a fejem rendesen,pedig férjnél vagyok.Mindenesetre nem volt semmi,mert volt annyi eszem hogy ne csaljam meg a párom,de nagyon "szerelmes" voltam. 27N
2014. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem aki nem megcsalós típus, annál nem számít a facebook, nem fogja nézegetni a nőket, és nem is írkál nekik.


Aki megcsalós, félrekacsintgatós típus annak mindegy, de igen, nagyobb tere lehet a megcsalásra, hiszen bátrabban ráírhat ezer emberre az illető az ellenkező nemből, hiszen rengeteg embert megtalálhat a közösségi oldalakon, míg személyesen kevésbé bátrabbak, nincs olyan sok ember hirtelen hozzáférhető helyen.

És levelezésben könnyebben megnyílnak, aztán vágyhatnak a találkozóra is.

2014. aug. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Pedig de igaz aki meg akarja csalni a másikat az mindig talál lehetőséget az ismerkedésre csak akkor nem a neten hanem máshol csajozna, pasizna.
2014. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azoknak, akik hajlamosak rá, nagyobb teret ad, de nem a facebook, hanem az egész internet. Szerintem ha valaki ismerkedni akar, akkor akár az origo hírportál kommentjein keresztül is képes rá. Aki éppen szerelmes vagy elégedett az életével, annak nem hinném, hogy számítana.
2014. aug. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy másik oldalról nézve látom inkább problémásnak a facebook-ot. Nekem is alakult ki egy kapcsolatom a facebook segítségével, úgy, hogy másik kapcsolatban benne voltam. Egyszerűen, ha akire ráírsz az nem annyira személyes, simán megteheted, nem csinálsz hülyét magadból. Tehát az illetőt, akivel alakult az affér, nem hívtam volna fel, nem is tudtam a számát, csak néha ráírtam, egyre hosszabb beszélgetések lettek ebből, majd találkozók......

A másik gond az az, hogy mindenféle rég elfeledett ismerősök is előkerülnek, ha régebben volt valami kis vonzalom, most simán újra lehet cseverészni. Van ennek persze jó oldala is, de a rossz mindenképpen az, hogy ha nem lennének a közösségi oldalak, ezek az emberek valószínűleg semmit nem beszélnének egymással, ha az utcán összefutnának, beszélgetnének 5 percet és ennyi, így viszont rögtön kiderül, hogy x éppen szakított, stb.

2014. aug. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Fészbúkkal se fog jobban vagy kevésbbé egymásba habarodni a stokholmi a budapestivel, mint fészbúk nélkül.
2014. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen nagyobb teret ad mindenre,ahogyan már irták az internet egyben és bármelyik közösségi oldal.Internet elõtt nem volt ekkora ismerkedési lehetõség.Ami a legrosszabb a fiatal korosztály is beleesett a flörtölésbe, akár idõsebb pasikkal is.
2014. aug. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 12:58


Hát igen erről beszéltem.A te példád tökéletesen mutatja miről beszélek mert veled is megtörtént.Igen és ott vannak pl a rég nem látott ismerősök,akivel talán volt is egy két éjaszkás szex,de mondjuk akkor valamiért több nem lehetett de a vonzalom megvolt,mondjuk távolság miatt akkor nem lehetett több.De ott a facebook,egy gombnyomás és ennyi.A való életben meg lehet soha de soha többé nem látnák egymást.

2014. aug. 11. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Na de látod... akikkel volt egyéjszakás szex. Szerintem akkor alapból ilyen a beállítás. Nincs ezzel semmi baj, csak mondjuk aki alapból nemet mond az egyéjszakás szexre, azt facebook-on sem lehet elcsábítani.


És szerintem itt nem is a szex a lényeg, hanem hogy a többség élete borzasztóan unalmas. Mindenki ugyanazon forgatókönyv szerint éli az életét. Az ilyen kis titkok meg izgivé teszik.

2014. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak azzal lehet ilyen, akivel volt egyéjszakás, most jó néhány ember eszembe jutott, akivel együtt buliztunk, jól elvoltunk, még csók sem volt, de tényleg megértettük egymást, aztán mindenki összejött mással, elsodródtunk egymás mellől, nem valószínű, hogy összefutnánk véletlenül, mivel budapesti vagyok, de ha bejelölöm fb-n, akár még lehet is belőle valami, mondjuk akkor ha nem kétgyerekes, boldog családapa.
2014. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!