Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A fiummal 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A fiummal 7 honapig voltunk egyutt tegnap azt irta h szeret másnap szakitott velem, ezt irta:

Figyelt kérdés
mind1 nem érdekel azt akarom szakítsunk mert én ennek nem látom tovább értelmét tudom azt is h most a te szemedbe egy roohadeek, koocsoog, hülye gyerek leszek de ne haragudj de ezt most meg kell tennem talán 2-3 év múlva jobb lenne ez a kapcsolat de most ez nekem nem megy ne haragudj de remélem találsz nálam jobbat és nem akarom h rossz kapcsolatba menjünk de tényleg nem haragudj" ezt nem értem . Facebookon minden képem lajkolja amit felteszek . Most mit tegyek?
2014. aug. 11. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
lájkold vissza, és fogadd el a döntését
2014. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de én még szeretem
2014. aug. 11. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ebből az üzenetből megtippelem hogy kétjegyű az IQ-ja.
2014. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fényember ***** válasza:
100%

Én meg azt nem értem hogy ha már 7 hónapig együtt voltatok, miért nem telt ki annyi tőle hogy ezt NE FACEBOOKON ÍRJA MEG?!

Mind1 is...

Szóval fogadd el, örülj hogy megszabadultál tőle, értem én hogy szereted, de nézd a jó oldalát: végre találhatsz egy olyat aki megbecsül és őszintén szeret.

Az meg hogy lájoklja a képeidet csak azért van mert nem akarja hogy "rossz kapcsolatba mennyetek".

Amúgy lehet számíthatsz majd rá hogy pár hét múlva felkeres azzal hogy "jaj de megbántam úgy hiányzol" és társai.

2014. aug. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress mást. Ne alázd magad, hogy tepersz utána, mikor ő dobott ki. Lesz majd jobb.
2014. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek
2014. aug. 11. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!