Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1fiú aki Szakított velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1fiú aki Szakított velem aztán másnap bocsánatot majd meg azt mondta h nem tudja h mit akart. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4hónapig voltunk együtt.4 napja hazakísért és megölelt nagyon sokszor és meg is csókolt. Aztán elment mert azt mondta hogy nem akar könnyes búcsút és ma már másik csaja van. Szeretem őt és vissza akarom kapni.
2010. aug. 1. 23:05
 1/6 Holdtündér ***** válasza:

Hagyd már. Ez a gyerek csak kihasznált, jót szórakozott és ennyi.

Tudom hogy kegyetlen a válaszom, de sajnos ilyen az igazság. :(

2010. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de ha kihasznált akkor nem láttam volna a szemén azt h tényleg rossz ez neki is.

ismerem őt és én tudom h valamennyire még szeret de viszont azt is tudom h össze van most zavarodva

nem értem őt.

viszont még1x ugyis találkozunk mert van nálaa 1 cuccom

mit mondjak neki?

2010. aug. 1. 23:41
 3/6 anonim ***** válasza:

hogy add vissza a cuccomat! mást ne!

hagyd a francba, lépj túl ezen! 4hónap még nem a világ!

"4 napja hazakísért és megölelt nagyon sokszor és meg is csókolt...;azt mondta hogy nem akar könnyes búcsút és ma már másik csaja van" ezen megjegyzését, még ha nem is 100%- os pontossággal tudtad visszaadni nem kommentálnám. mit vársz egy olyan embertől, aki végigcsinál veled egy napos programot és búcsúzóul odalöki, hogy, ja, holnap ne hívj mert már más a barátnőm?! ezért kár harcolni. illetve értelmezhető úgy is a "ma már más csajom van" kinyilatkozás, hogy az ő szemében ez a nap sorsfordító volt és te annyit változtál, hogy olyan mintha már más csaja lenne. erre azonban kicsi az esély és arról te is tudnál.

2010. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg hagyd a fenébe... nem veszi komolyan még a dolgokat ezek szerint ("ma már másik csaja van"). Ha tényleg szeretne tudná, hogy mit akar és nem járna másik lánnyal. Fogsz találni jobbat is, de ne ragadj le nála, mert ha "bele is megy a dolgokba" valószínűleg csak hülyíteni fog... bár nem tudom mennyi idősek vagytok.
2010. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de ha kihasznált akkor nem láttam volna a szemén azt h tényleg rossz ez neki is.


ha le kell vinni a szemetet én is bánatos arcot vágok de gondolod beveszik ?

XD

2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én 14 ő 16

lehet hogy tényleg az lenne a legjobb, ha hagynám de annyira nehéz mert ő volt az első igazi.

2010. aug. 3. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!