Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az efféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az efféle "szépészeti" műtétekről?

Figyelt kérdés

Épp egy plasztikai eljárásokról szóló cikket olvastam amikor beleszaladtam a szeméremajak plasztika műtét kifejezésbe és enyhén szólva ledöbbentem. Arra lennék kíváncsi hogy szerintetek miért csináltat ilyet valaki? Illetve a személyes véleményetekre. Tényleg szükség van erre? :O

[link] (ez csak egy kép nem muszáj megnézni, csak szemléltetés)



2014. aug. 11. 20:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

személy szerint nekem is az előtte kép jön be.

az az övé. Ha lehúzom a bugyit az övét akarom látni,érezni, megtapasztalni. Nem mást.

Ha vannak kilógó ajkacskák, legfeljebb több felfedezni való van. Az pedig jó dolog. Méghozzá nagyon nagyon jó dolog :)

2014. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Hű! megosztó eddig az összkép... de ahogy elnézem inkább lányok mondták hogy megműttetnék és fiúk azt hogy nem kéne. érdekes..
2014. aug. 11. 22:00
 13/24 anonim ***** válasza:

Nekem is az "előtte" tetszik. A bőre viszont nem.

Pasi vagyok.

2014. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Rékcsi ***** válasza:
52%

Ahogyan látod a nők nincsenek vele megelégedve, számukra undorító. Az igazi férfiakat ez nem érdekli. Nem is hiszem el, h mennyit, de mennyit idegeskedtem a miatt, h kicsit kilógnak a kisajkaim, folyamatosan nézegettem a tükörben, majdnem sírtam, annyit agyaltam rajta, h nekem miért ilyen jutott. De minden megváltozott, amikor összekerültem a párommal, rettegtem, amikor először látta, de amikor először kényeztett szájjal, amikor először élvezett el bennem, amikor láttam rajta, éreztem, tudtam, h ez a számomra csúnyának tartott nemiszerv mennyi örömet okoz neki és persze nekem is, akkor rájöttem, h egyáltalán nem csúnya, sőt :)

Szóval üzenem minden lánynak/nőnek/fiúnak/férfinak, h ne tartsátok csúnyának, a végtelen öröm forrását lássátok benne :)

17/L

2014. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van, mint a második képen. De ha másmilyen lenne, akkor sem műttetném meg. Legfeljebb akkor, ha vmilyen egészségügyi problémát okozna. De csak azért nem, mert mi van ha vkinek nem tetszik. Ha kellek vkinek, az elfogad úgy, ahogy vagyok. Éppen ezért nem csináltatnék szilikon melleket sem senki kedvéért. Nekem nem baj, hogy kicsi. Ha vkinek nem tetszik, ne nézze.
2014. aug. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

Az "előtte" kép sokkal szebb, izgatóbb és örülök, hogy nem csak én gondolom így. Részemről felfalnám a p*ncniját.


36f

2014. aug. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok, és én bizony lehet gyűjtenék egy műtétre, ha hasonlóm lenne, mint az első képen. Ahogy írták korábban, az önbizalomhiány, a folytonos megfelelési kényszer tehet erről, és az általunk nem kedvelt testrészeinket akarjuk más testrészeinkkel kompenzálni (már ha találunk elfogadhatót magunkon). Én pl majd ha megtehetem, legalább három dolgot fogok megplasztikáztatni csak az arcomon, mert a sírás kerülget, amikor tükörbe nézek. Önkritikai rovatunkat hallották.
2014. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

ez már nem újdonság sok éve dívik.

ha nagyon kilóg akkor én pártolom.

amúgy meg vannak még hasonló furcsaságok.

pl nem túl ismert,de tény,hogy a szülés után,ha fennáll ilyen probléma,akkor tb-re megcsinálják a hüvelyszűkítő műtétet ingyen,ami fél milla lenne és csak az altatást kell kifizetni.

márpedig azért van támogatva,mert a meglazult,kinyúlt szalagok miatt kitágult nuni és az ebből adódó méret egyenlőtlenség vezető válóok,szám szerint a 3. leggyakoribb.

szóval nem lehet lebecsülni ezeket a nunis dolgokat.

én ismertségi körömben is történ már hasonló okból szakítás gyerek után.

2014. szept. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%

Bizti nem vetném alá magam szépitészeti plasztikanak több okból sem.

Egyik az, hogy szerintem nincs szükségem rá, a másik meg az, hogy nem hiszem lenne olyan fiúra szükségem, aki kizárolag a külsö alapján dönt.

Mindenkinek vannak kevésbé ideális pontjai, de ezekkel együtt vagyunk olyanok és azok, amilyenek.

2014. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"szerintem nincs szükségem rá"

értelem szerűen akinek 5-6 centire kilóg,annak meg szüksége van rá és őt zavarja,komplexusai lehetnek miatta,vagy csak kényelmetlen.

férfiszemmel a gyno-hoz tudnám ezt hasonlítani és ha nekem lenne gynom,gondolkodás nélkül csináltatnám meg.

2014. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!