Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, ha belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, ha beleszerettem a barátnőm volt "szerelmébe"?

Figyelt kérdés
Vagyis nem szerelme volt, mert nem is jártak, csak szerelmes volt belé a barátnőm, de a fiú, aki egyébként közös haverunk, nem szerette viszont. Ez már elég régen történt, azóta a barátnőmnek már volt új "szerelme" is, szóval elvileg túl van rajt, de félek, hogy megharagudna rám, ha megtudná, hogy bejön az a srác...

2014. aug. 11. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Eléggé önző ember lehet a barátnőd, ha ezért megharagszik.
2014. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, nagyon kedves, és tudom, hogy nem mutatná ki, ha megharagudna, csak úgy "szép csendben" eltávolodna tőlem. Teljesen jogos lenne egyébként, ugyanis ott voltam, miután "kikosarazta", és az én vállamon sírta ki magát...úgy érzem, hogy nem lenne fer vele szemben, ha most bevallanám neki, hogy mi van...
2014. aug. 11. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha Te így gondolod, akkor megérdemled. Ha ő már mást szeret, milyen érzés fűzi a sráchoz? Csak azért, mert szerette, talán a tulajdonává vált? Egy fellángolása feljogosítja, hogy téged megfosszon a boldogságtól?


Ha neked testszik meg előbb, esetleg összejöttök, akkor fel sem merül ez a probléma. Mióta határoz meg erkölcsi kérdéseket a puszta kronológiai sorrend?

2014. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, teljesen igazad van. Én ezt meg is értem. Csak egyszer volt már olyan, hogy volt egy barátja, aki mellesleg az én legjobb barátom volt, és mivel velem többet törődött, mint vele, azt hitte, járunk...tudom, ennek semmi köze hozzá, csak azt akartam ezzel mondani, hogy egyszer már volt egy ilyen fiús problémánk, és nem végződött túl jól...
2014. aug. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!