Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőm szerelmébe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátnőm nevezzük B nek, lassan 4 hónapja szeret egy fiút.. A fiú is őt valószínűleg ahogy értelmezzük mind a ketten. De ez bonyolult.. A fiúnak van barátnője viszont.. B és a fiú hosszú ideig kavartak, de okok miatt nem jöhettek össze. Ezt nem részletezném most.. Én viszont mikor már B nek is lett barátja elkezdtem foglalkozni a fiúval.. És milyen az élet.. Már létezni nem tudok nélküle. Ő is érdeklődik irántam, próbálkozik is rendesen szerintetek szemétség lenne viszonozni ? Amikor még B vel kavartak ki kezdett velem nem 1x.. Én hagytam. Mivel rettentően bejött, s ez miatt majdnem tönkre ment a barátságom B vel.. Most mit kéne tegyek?:((


17/L


2011. szept. 5. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm... ha komoly barátság lenne, azt mondanám fiúk jönnek mennek, szóval hagyd...

Ha a tapasztalataimból indulnék ki, a fiúk úgy is jönnek mennek, de a "barátaid" kamaszkorodban könnyen hátba szúrnak, szóval egy próbát megér a gyerek, hátha nem bánja a barátnőd. :D

20L

2011. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. A fiúnak barátnője volt - közben próbálkozott a barátnődnél, és ha jól értem nálad is. Egyszerre 3 nő? Neked tényleg ilyen pasi kell? Én tuti elfelejteném a srácot, még akkor is ha a barátnőmnek nem esne rosszul ha viszonoznám a közeledését. Ennek a srácnak csak arra kellenek a csajok!!

És gondolhatnál a barátnődre is...

2011. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nyakon verném a barátnőmet,ha az én kiszemeltemre,vagy exemre vetne szemet...imit-akit én kiszemeltem az az enyém,a barátnőm meg szépen keressen mást...rengeteg pasi van a világon...Az én "barátnőm" eléggé kellette magát a vőlegényem előtt.Mit csináltam?Összevesztem a "barátnőmmel"(örülhet,hogy nem vertem agyon)Azóta nem beszélünk...az ilyen nem barátnő...vond le a következtetést!
2011. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
imit=amit.... :DDDDD
2011. szept. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azzal a válaszolóval, aki azt mondta, hogy ilyen pasival ne foglalkozz, aki egyszerre több nővel kavar.

Azonban azért ide írom az én saját tapasztalatomat is: egyszer egymásba szerettünk egy fiúval, akibe régóta szerelmes volt a barátnőm, és sokat rágtam magam, de végül összejöttünk. A barátnőm persze meg is haragudott rám, és meg is értem őt. De az a véleményem, hogy ha valaha szakítani is fogunk a sráccal, akkor is ez volt életem legjobb döntése :)

2011. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!