Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erről "nektek" nőknek mi a...

Erről "nektek" nőknek mi a véleménye (olvasd el) megéri? úgy értem nem anyagilag, hanem lelkileg nem szenvednek egy életen át tartó sérüléseket? mert ugye ott minden percben "készenlétben" kell lenni.

Figyelt kérdés

nem mostani cikk gondolom biztos hallottatok ehhez hasonló dubai dolgokról....


csak a véleményekre vagyok kíváncsi.



[link]


2012. júl. 10. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki önszántából vállalja ezt, akkor

alapból sérült lelkű lehet. A pénz nem minden, másféle munkából is meg lehet élni. Szerintem nem éri meg. Kihasználhatnak, aberrált dolgokra kényszeríthetnek...

És gondolom, ha sokáig úgy élsz, hogy 'kötelező' minden férfival lefeküdnöd, akár tetszik, akár nem, akkor utána ha más munkád lesz és normális kapcsolatot szeretnél, akkor lehet hogy nem lesz egyszerű, mert a társadalom elítéli a prostikat, másrészt máshogy tekintesz a szexre és a férfiakra.

2012. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen rengeteg pénzt ajánl ez a munka......előszőr azt hiszik majd h itt tényleg jó minden meg h dől a pénz.De amikor megalázzák,őket..ütik,meg még isten tudja mit csinálnak velük...Tényleg nem értem.....Am én már hallotam olyanról is h már valaki bele is halt...
2013. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!