Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baratommal szeretnenk h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratommal szeretnenk h nemsokara nallunk aludhasson. Az o szulei szerintunk engedne. En 14 vagyok o 15 nem szeretnenk meg semmi szexualisat csak olyan lenne mindtha baratnom aludna itt. De azert egy kapcsolat mas. Hogy vegyem ra anyukamat?

Figyelt kérdés

Na es az a kerdes hogy hogy kerdezzem meg anyukamat es hogy vegyem ra?

Elore is koszi a valaszokat:)

14/l 15/f



2014. aug. 12. 16:22
 1/4 Fényember ***** válasza:

Először nem mondanád el hogy milyen az anyukád? Milyen dolgokra hogy reagál?

Mert most hiába mondom azt hogy felejtsd el mert nem fogja megengedni, és még mellesleg ki is akad. Az én anyukám tuti ezt csinálná (ezért nem is tud a barátomról).

DE! Nem egy olyan barátnőm van akinek az anyja még örül is neki és pénzt ad gumira nekik vagy elcipeli a lányát nőgyógyászhoz és fogamzásgátlót irat fel neki. Szóval a te anyukád milyen?

2014. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Bár fiam van, de neki sem engedném, hogy 15 évesen együtt aludjon egy lánnyal, ha lányom lenne, vagy lesz egy lányom, neki sem engedném meg 14 évesen, hogy fiúval aludjon!

Nagyon-nagyon fiatalok vagytok még ehhez!

És most őszintén, bár fiatalok vagytok, de azért a hormonok már bizony beindultak és lehet hogy azt mondjátok, hogy ti még nem akartok ilyesmiket, de ha közben kedvetek támad hozzá? Nem arról van szó, hogy ha csinálni akarnátok, akkor máshol nem tudnátok megoldani, csak nehogy már a 14 éves lányomnak még asszisztáljak is ehhez!

Fiatalok vagytok a szexhez is, de még az együtt alváshoz is!

Szerintem ahhoz, hogy két, akár fiatal együtt aludjon, ahhoz egy kicsit érettebbnek, komolyabbnak kéne lenni, elég komoly kapcsolatnak. De nem gondolnám, hogy ti olyan nagyon érettek lennétek és még olyan komoly lenne a kapcsolatotok!

És nyugodtan le lehet pontozni, de a szülők 80 százaléka biztos, hogy nem engedné meg! És nem véletlenül! Mert ehhez még fiatalok vagytok!

De próba, szerencse, kérdezd meg, ha megengedi, akkor örülj neki, de ha nem, akkor nem kell rajta meglepődni. Majd ha eltelik 1-2 év és megmaradtok egymás mellett, elég komolyak is lesztek, akkor biztos simábban megengedik, de így én biztos, hogy nem engedném meg.

2014. aug. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:)
2014. aug. 12. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy ne vedd rá,mert nektek ez még túl korai!
2014. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!