Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogom van bántani a lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogom van bántani a lányokat, srácokat, azért amiért nekem nem jut kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ez az egész akkor kezdődött amikor a leghevesebb korban voltam 15-16 évesen, amikor nagyon jó lett volna egy csaj, sajnos soha nem tudtam kialakítani valaki egy jó viszonyt, elhatároztam mérgemben 16 évesen, hogy neki állok kondizni és arra hajtok hogy minél jobban szét legyek gyúrva, hogy már csak azért is féljenek tőlem.

Máig a keserűség, elkeseredettség hajt engem előre, ha megyek az utcán belekötök fiatal párokba, aztán ha valamit visszaszól a csaj barátja akkor neki állok lökdösni, kötekedni.

Tudom hogy rég elvesztettem önmagam, de egyszerűen bánt már a gondolat is ha mást látok összebújni, nevetgélni


Volt olyan hogy diszkóban egy csajjal próbáltam kedves lenni, simogatni akartam a csípőjét, utána lefelé, aztán visszabeszélt, én meg odanyomtam a vállánál fogva az oszlophoz, "hogy bezzeg másnak engednéd mi?" Utána ott hagytam


Hozzáteszem ez a nyomorúság mind amiatt van, amiért olyan iskolába jártam hogy nem volt ott lány.

Tehát voltaképp fogalmazhatunk úgy, semmi értelmet nem látok az ismerkedésben már, mert ha kedves vagyok azt hiszik csak rossz szándékkal vagyok vele.


2014. aug. 10. 17:42
1 2
 1/16 October15 ***** válasza:
100%
Nyugi előbb utóbb 1 nagydarab kopasz gyerek olyat lefog neked bszni, hogy azt se tudod merre van a konditerem :).
2014. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jogodban áll hallgatni
2014. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az ilyenekből lesznek a pszichopaták :SS
2014. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ez kamu.

Ha nem, akkor szánalmas vagy. Hidd el, hogy jobban szenvedsz te saját magadtól, mint mások tőled! :/


Ha 8 napon túl gyógyuló sérülést okozol, valamint többszörös elküldés után zaklatsz valakit, akkor jogod sincs már hozzá.

2014. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nincs jogod bántani mást...főleg ilyen hülye okból ami igazából a te hibád...és ha egyszer valaki ilyen dolog miatt nagyon csúnyán megverne lehet rájönnél mekkora hülyeséget csinálsz és lelkileg magadba zuhannál...inkább építs ki egy normális kapcsolatot és ne az irigység és az elkeseredettség motiváljon! ezzel inkább csak elriasztod a normális lányokat...
2014. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 October15 ***** válasza:
3.: már nem... benne leszel a hírekben vagy így vagy úgy.. :)
2014. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyelj ha ez nem kamu tényleg fordulj pszichológushoz, mert az egy dolog, hogy valaki magát tönkre teszi, de te már másokra is veszélyes vagy.
2014. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jogod lenne felkeresni egy pszichiátert.....nem ártana.
2014. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

mi ebben olyan nagy dolog,felénk a cigók ezt csinálják :D

csak ők is rabolnak is,ez így még lightos.

2014. aug. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na és ilyen retardáltakkal van tele az oldal, akik nem jönnek be a nőknek, akkor a másikat csesztetik...csoda, hogy még szabadlábon vannak:D
2014. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!