Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Girlfriend-zone az új? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Girlfriend-zone az új? A pasik miért pakolnak lányokat friendzone-ba?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 18:39
 1/6 Mr. Truth ***** válasza:
mert a nők hagyják
2014. aug. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert csak ennyit szeretnének tőlük. Egyébként én még nem hallottam ilyesmiről.
2014. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert megtehetem. Jó húzni az agyukat azzal, hogy "talán majd egyszer". Nem kell csodálkozni, traumatizált a friendzone elég keményen, ezzel próbálok némi kicsinyes elégtételt venni. Diagnosztizáltam magam és arra jutottam, hogy minden ember, beleértve engem is ugyanolyan értéktelen, így különösebb lelkifurka nélkül tehetjük tönkre egymást mind fizikailag, mind lelkileg.
2014. aug. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem még senki nem tett friendzone-ba és van egy tippem rá, hogy soha nem is fog...


Azért mert, ha én tetszek valakinek, de ő nekem nem, akkor én rakom őt barátzónába. Ha nekem tetszik valaki, akkor annak úgyis tetszek legalább egy szex erejéig, utána meg már ugysem lesz barátság max szexbarátság.

2014. aug. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az a friendzone???? Talan nem magyar vagy???

Az baratzona,minek kell mindent angolul mondani??!!

2014. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert csúnyák ??
2014. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!