Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Imádlak és hiányzol. " Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Imádlak és hiányzol. " Ez még beleférhet a friendzone-ba?

Figyelt kérdés
Sokszor csinált már olyan dolgokat a hölgyemény amiről azt hittem, hogy nem fér bele, aztán pofára estem, nem egyszer.

2014. jún. 22. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányoknál sajnos sokkal több belefér a friendzoenba mint a fiúknál. Ez van sajnos....
2014. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszik veled, ha volt már "félreérthető" helyzet, de aztán kimagyarázta és visszahátrált azzal a szöveggel, hogy "csak barátok vagytok" egyértelmű, hogy kihasznál. Legyezgeti az egóját h te ott ugrálsz körülötte, kiélvezi, hogy akarnál tőle valamit, de ő csak játszadozik. Sokan beleesnek ebbe a hibába, és azt hiszik idővel változni fog a státuszuk, de sajnos nem. A kérdés az, mennyi idő míg erre rájössz és mikor leszel képes megálljt parancsolni magadnak, és nem hagyni tovább h kihasználjon.
2014. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze. Fiú haverok sokszor még "szép" szavakkal is áldják egymást.
2014. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, de igazából nem ilyen a helyzet. Nem próbálkoztam be nála soha, mert mire odáig jutottam, mielőtt léptem volna lesmárolták, illetve megtudtam, hogy más tetszik neki (volt hogy tőle). Ezek óta már kavartam más csajjal, de abból nem lett semmi. Nem foglalkoztam sokat vele, de jóban vagyunk és szoktunk azért beszélgetni, de jóval kevesebbet mint amikor akartam valamit. Egyébként rengeteget bámul, de már mindent szkeptikusan fogadok.
2014. jún. 23. 00:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Én vagyok a fiú és ő a lány ha ez nem let volna egyértelmű. :D
2014. jún. 23. 00:09
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem belefér simán a hiányzol.. én is szoktam mondani.
2014. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van egy gyerekkori barátom, akivel csak barátok vagyunk, és szoktuk mondani, hogy hiányzol, és néha azt is, hogy szeretlek, de ezt csak úgy értjük, hogy nagyon jó barátként. Sőt, meg is szoktuk hosszan ölelni egymást hosszasan, de ez nem barátság extrákkal, sosem fordult meg ilyen fejünkben.

21/l

A te esetedben viszont jelenthet mást is, én most egy másik haveromba vagyok szerelmes, de neki mondjuk nem merem ezt mondani, mert annyira nem mély a viszonyunk.

2014. jún. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

#7: Jópofa ahogy a srác nevében is beszélsz :D :D :D


Szegény hányszor kirázhatta a brét otthon egy egy ilyen ölelgetés után aztán meg telesírta a párnáját...

2014. jún. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8#

Nincs igazad, mindent megbeszélek vele, és amúgy sok nagyon szép lánnyal szokott kavarni, de mivel ő nem híve a komoly kapcsolatoknak, és a barátságunk tényleg gyerekkori, nem tennénk ezt kockára, de amúgy nem merült fel egyikünkben sem, hogy jó ötlet lenne (7# voltam)

Meg igazából más típusokhoz vonzódunk mindketten

2014. jún. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akiről tudom, hogy érez irántam valamit, de én nem akarok tőle semmit, annak nem mondok ilyet, még akkor sem, ha tényleg jó barátom volt korábban. Véletlenül sem akarok reményt kelteni a másikban.


Ettől függetlenül én nagyon sok lánynál látom, hogy ezt csinálják. Van aki szándékosan játszik, húzza a mézes madzagot, másnak pedig egyszerűen nem tűnik fel, és naivan azt gondolja, hogy "de hát csak barátok vagyunk, nem akar tőlem semmit".

2014. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!