Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a friendzone poklának újabb bugyra? Hol a tűzlétra?

Figyelt kérdés

Az összes agyam elszáll a barátnőmtől. Barát-barátnőmtől. Story time!

A mi kis elit csapatunk kemény három arcból állt, belőle, belőlem és egy nálunk idősebb srácból. A vécé kivételével, bár néha még oda is állandóan együtt jártunk, mi voltunk a 3 testőr fapados verziója. Aztán, miután pár százszor megfordult a Föld, elkezdtem kicsit komolyabban közeledni a leányzó felé. Minekutána ő közölte, hogy őneki már van pasija, nevezetesen az a most már bőven felnőtt férfi, aki a csapat tagja volt, így én ezt konstatálva hagytam is a dolgot és más lányok felé kezdtem nyitni. Amikor összeültünk mindhárman, mindig, de komolyan mindig én voltam az a bizonyos 3. kerék. Mindig erőltetett mosollyal néztem, ahogy smárolnak előttem, ahogy a lányt tapogatja, kicsit olyan volt, mint a kiéhezett oroszlán előtt lóbálni egy jól átsütött steak-et, de még így se voltam zabos, mert már addigra én is javában építettem ki a kapcsolatokat a csajokkal. Csakhogy ahányszor az én lány barátom, akit nevezzünk Kírának, végül is ez a neve, állandóan leszólta, fikázta és oldalakat írt verbálisan tele olyanokkal, amik szerinte rosszak voltak a barátnőimben, aminek a száma konkrétan 3 volt eddig. Nem vagyok túl szemfüles, de tisztára, mint egy féltékenységi hiszti, amit leművel. Közelebb nem enged magához, mondjuk most már nem is akarom, de azt se nézi jó szemmel, ha mások felé nyitok. Amikor épp van barátnőm, ő mindig bevágja a durcit és nem szól semmit napokig, vagy direkt szemétkedik, állandóan arról fröcsög, hogy milyen jókat szexel a haverommal, hogy milyen király helyeken lógnak meg, hogy nem is üthette volna nagyon kincs a kezét vele, holott tudja, hogy ez engem valahol mélyen nagyon bánt, persze úgy adja elő, mint barát a barátnak. Gyakorlatilag a részemről ez így sakk-matt, amiből csak úgy léphetek ki, ha otthagyom a két legrégebb óta ismert barátomat. A sráccal amúgy jóba vagyok, segített munkát találni a nagybátyja egyik garázsánál, az öccsét meg én korrepetálom, szóval vele semmi gond, de ez a lány... Dobjak fel egy érmét, azt, ha írás dobbantsak, vagy mi?

F19



2014. aug. 6. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát nagy ro hadék a csaj,szerintem élvezi hogy kínozhat téged.
2014. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az érme dobálást én is használtam régen, csak ha nem az jött ki amit szerettem volna, akkor addig dobáltam amíg jó nem lett :D Szerintem nem kell őket otthagynod, találsz majd egy lányt és ha tartósabb lesz a te kapcsolatod akkor nem tehet mást Kira csak azt hogy elfogadja.
2014. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a srác nem ártott neked, ő vele tarthatnád a kapcsolatot csak a csaj ne legyen ott
2014. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyen fogalmazással jobbat érdemelsz
2014. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia, tegnap a legjobb barátom, aki fiú volt, konkrétan hasonló okokból közölte, hogy látni sem akar. bár mi ketten voltunk, de amit irtál, az szinte ugyan igy volt. Én is egyből leszóltam ha tetszett neki egy lány, az én okom erre az volt, hogy nem hozzá illő, nem hozzá méltó volt a lány. Véleményem szerint náluk jobbat érdemelt, és ahogy mondtad,szerintem is ez egy fajta féltékenységnek tudható be. Tudta, hogy nekem ő csak a barátom, és hogy nekem más tetszik, én tudtam, hogy neki meg én voltam a befutó. Elfogadta, de meg is utált érte. Pár hete nem tudunk normálisan beszélgetni, pedig eddig a végtelenségig tudtunk.

Ha a Kirának te fontos vagy, mint barát, és nem csak szivatni akar,(hogy magamból induljak ki) akkor összetörne.

Nemtudom mennyire segitett, de remélem meg tudod majd oldani:)

L

2014. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán vedd semmibe a csajt, nézz úgy rá mint a haverodra, mintha pasi lenne, és viselkedj is úgy vele, mintha nem is lány lenne. Tökéletes döfés az önbecsülésébe. Számára te az a pasi vagy, akiről tudja hogy bejön neked, és ezt kihasználja, mert el se enged de nem is kellesz neki. Tartja annyira a kapcsolatot veled, hogy elmondja milyen szép az élete de azt nem viseli el, ha boldog vagy nélküle. Ezen kell változtatnod, és kitartanod amellett, hogy saját életed rakd rendbe vki mással.
2014. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1, Nem létezik "friend-zone", cseszd meg, plátói szerelem van. Nincs szükség csinált szavakra, ha már létezik rá egy konkrétabb/jobb verzió.

2, Fantasztikusan fogalmazol!

3, Mondd meg neki, kerek-perc, amit itt most nekünk ilyen frankón levezettél. Semmit ne hagyj ki, pontosan írd körül az ezzel kapcsolatos érzéseidet és gondolataidat. Ha nem bírsz dűlőre jutni vele, köszönj el tőle.

2014. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd azt a csajt, az ilyen nem való barátnak se, csak elcseszi az életed. Majd rá fog jönni, hogy milyen hülye volt, de addigra már késő lesz és remélhetőleg nem is fogsz vele foglalkozni többet :D
2014. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!