Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már szerelmet sztár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztetek már szerelmet sztár iránt?

Figyelt kérdés
Időről időre beleesek valakibe, egymás után, vagy színész, vagy énekes, vagy műsorvezető. Akkor is ez van, amikor épp van pasim. Tudom, hogy ez nem igazi szerelem, mert ahhoz személyesen kellene ismernem a másikat, de nagyon hasonló érzés. Rá gondolok egész nap, szó szerint hiányzik, elalvás előtt pedig azt képzelem, hogy mellettem fekszik. Ki lehet ebből nőni? Vagy ez valami beteges hajlam? Ti éreztetek már ilyet?

2014. aug. 12. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még soha. Najó, egy időben volt, hogy nagyon vágytam Maria Sharapova-ra, de szerelmes nem voltam.
2014. aug. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem volt komoly, csak amolyan fellángolás, mivel olyan érzelmes dalokat írt és énekelt... elbűvölt.. de nem nevezném szerelemnek
2014. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen voltam kiskamaszkoromban... de mikor jött a képbe 1 hús-vér fiu elmultak ezek a "szerelmek"... pedg azt hittem örökké fog tartani. Sok lány átesik ezen a fázison :)
2014. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sztár iránt nem (az csak egy arc, mit lehet azon szeretni?), de sorozatok karaktereiről szívesen fantáziáltam anno. (Nekik ugye személyiségük is van.) Sajnos már egy ideje nem megy, akkor se ha szimpatikus karakter valaki, szóval jó uncsi így minden. Talán a mostani sorozatokban jobbak a csajkarakterek és azért, de hát őket nem lehet "úgy" szeretni. :(
2014. aug. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De én 22 éves leszek. :D

Sorozatbeli karakter iránt is éreztem már ilyet, de annak mindig az lett a vége, hogy egyre többet akartam megtudni a színészről, aki alakítja, és abba "zúgtam bele", mert az valahogy egy kicsit mégis valóságosabb volt, még ha csak egy hangyányit is.

2014. aug. 12. 20:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát a színészek engem valahogy hidegen hagynak, a legtöbb kedvenc karakteremet azt se tudom ki játssza, mi a színész neve. (Talán pont ez a baj velük, hogy valóságosak, a valóság meg unalmas, nem kérek belőle.)
2014. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát 22 évesen azért ez már nem hiszem, hogy normális. Én például utoljára 14 voltam, amikor sztárba voltam belezúgva, de szerintem ez nagyjából mindenkinél előfordul ilyen korban, ez még oké is.


És tényleg jól írtad, nem szerelem, véleményem szerint sokkal inkább komoly rajongás, mert őt magát nem ismered, hanem tökéletesíted fejben, elképzeled, és azt a kreált valakit szereted az ő képében.

2014. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem Wonder Tracy nagyon bejön. 14/F
2014. aug. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Éreztem.Jártam is vele.

De azt nem mondanám, hogy sztár. Inkább úgy, hogy Magyarországon, bizonyos rétegekben ismert. Zenei téren.

2014. aug. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még mindig így vagyok 1-2 színésszel kapcsolatosan.Nyomon követem őket a neten,amennyire lehetséges,és minden filmjük megnézem,ill mindent láttam már tőlük :)


Tudom ilyen jót sose fogok találni :D


Pl amikor Keanu Reeves párja és a babája is elhunyt,hát legszívesebben elbőgtem volna magam :(

2014. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!