Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy nő megerőszakoljon egy férfit?

Figyelt kérdés
A megerőszakolásba bele tartozik a közösülés is, és hogyha a férfi élvezi, akkor már nem erőszak. Ha lehetséges, akkor hogyan? Pl. egy nő bevetet egy csávóval viagrát, és aztán lefogja, és bámm?
2010. jan. 13. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
hát igazából hogyha a faszinak nem áll fel...akkor ugye nehézkes... és egy ilyen művelethez fizikai fölény szükséges ami nem valószínű hogy egy férfival szemben megvan egy nőnek
2010. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Hát ahhoz minimum testépítőnek szükséges lenni a nőnél:D
2010. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%

De meg lehet erőszakolni egy férfit.

Ha egy másik pasi csinálja neki és méghozzá hátulról:)

2010. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
43%
Vagy az, vagy iszik vagy drog vagy valami és akkor már nem beszámítható...így rá lehet venni bármire öntudatlanul... Amúgy szerintem nem sok pasi ellenkezne ha egy nő letámadná :P
2010. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha jó nő, felőlem annyit erőszakolgathatna, ammenyit csak szerete:D Csak az már nem lenne erőszak:D Érdekes kérdés, az tuti.
2010. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

én ezt már régóta kiszeretném próbálni. van rá jelentkező? természetesen hagyom magam, de szerintem nagyon izgi lehet.

21F

2010. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
a született feleségekben egyszer volt. Jó mondjuk az csak egy sorozat és a tvben bármi megtörténhet. De ott úgy csinálták, hogy a csaj leitatta a pasit (nem nagyon csak egy nagyon picit) és adott neki viagrát.
2010. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ez volt a Különleges Ügyosztályban és én azon a véleményen vok mint a filmben azaz:3 csaj bizony meg erőszakolhat egy férfit:kényszeritik,hogy feküdjön hanyatt (pisztolyal),ha fexik megkötözik,és hajrá.Azt mondták,hogy felállhat akaratlanul is.És lehet,hogy nem élvezi.
2010. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem felállhat akaratlanul is, de ez eléggé kivitelezhetetlen. Ugyanis, ha leitatod attól még ha mást szeret és hűséges akkor nem fogja akarni és nem lehet rávenni. Ha viszont annyira részeg (vagy be van drogozva), akkor meg fel se áll neki. Ha meg egy csomó piára viagrát adnak neki, lehet, hogy olyan reakcióba lép a két anyag, hogy nem éli meg a másnapot. A pisztolyos dolognál meg szerintem egyénfüggő. Valaki ha életveszélyben van nem biztos, hogy képes beindulni, pont azért, mert fél, kényszerítve érzi magát, hiszen ettől függ az élete.
2010. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
De ha már itt tartunk, akkor egy nőt sem tud megerőszakolni egy férfi (hacsak nem tart töltött pisztolyt a fejéhez).
2010. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!