Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szerezzek mielőbb egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szerezzek mielőbb egy férfit?

Figyelt kérdés
nemrég szakítottam, barátaim az évek alatt lemorzsolódtak és most itt állok magányosan. szükségem lenne egy férfi ölelésre, szeretetre és persze a szex is hiányzik. tudom ez nem megy ilyen egyszerűen, de hol kezdjem el? suliba nem járok, a munkahelyen nincs erre lehetőségem. a külsőmmel sincs gondom, hol tudom elkezdeni az ismerkedést egyedül, társaság nélkül?
2011. okt. 9. 16:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21 lány vagyok
2011. okt. 9. 16:44
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Tanfolyamon

sportklubban

bárban

bowlingpályán

könyvesboltban

korcsolyapályán

karácsonyi vásáron

2011. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én egy idegennyelvű chaten ismertem meg a párom, most fogunk házasodni,és költözöm hozzá.:) Bár én akkor találtam meg őt,amikor épp nem akartam senkit találni, hisz szakmailag akkor kezdtem volna beindulni,de majd kezdem előlről, és így minden teljes lesz. Bár kicsit magam ellen beszélek, én régen sokat chateltem,mert barátaim nekem se voltak, ma már nem chatelnék, mert az ott eltöltt idő 99%-a teljesen felesleges volt. Viszont amiatt nem bánom,hogy megismertem őt. Tehát a mi sztorinkból kiindulva, pl. chaten is próbálkozhatsz, de elég sok az idióta, azt most leszögezném. Talán még sétálgathatnál néha,engem úgyis leszoktak néha szólítgatni, nem nagyon tudok mit mondani,nekem is ez volt a problémám korábban,és most megoldódott magától. Szóval egyszer majd jön valaki,de ha görcsösen akarok,az nem jó,ezt is tapasztalatból mondom. Akkor valahogy nem jön senki...
2011. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Férfit nem szerezni kell hanem majd jön magától amikor eljön az ideje. Addig is türelem. Nem hiszem el, hogy egyetlen egy barátod sincs akivel elmehetnél valahova.


Én eléggé antiszociális vagyok, de még én is eltudok hívni magammal legalább egy embert ide-oda ha úgy adódik. :) Ha ez tényleg lehetetlen, akkor ülj be egy kávézóba, menj el egyedül sétálni, bulizni, szerezz magadnak barátokat, mert ha nem mozdulsz ki otthonról, akkor a nagy szerelem nem fog az ajtódon bekopogtatni.

2011. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Vagy írsz nekem pm-et, 25F :D
2011. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Talán keresd fel a régieket! Írj nekik a neten, hogy régen találkoztatok, hogy megy sorsuk, stb. Kezdetnek jó. :)
2011. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Elsőhöz annyit hozzáfűznék(2.vagyok),hogy pl. én ezeket próbáltam, és nekem egyiks e jött be, igaz nem pasi miatt mentem nyelvtanfolyamra, meg könyvtárba,de szerintem ritkán alakul ott ki bármi is. Bowlingozni meg társasággal mennek általában,azt azért nem ajánlom,mert ott ritkán látsz egyedü bárkit is,aki majd hozzádcsapódik,de attól még megpróbálhatod.
2011. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amíg kétségbeesetten, kapálózva próbálsz pasit fogni, csak hogy ne legyél egyedül, a hulladékot fogod bevonzani, tapasztalat. A nagy szerelmek mindig váratlanul robbannak be az ember életébe.
2011. okt. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Férfit bárhol és bármikor szerezhetsz.

Nem nagy ügy!

De szerető társat nem lehet "szerezni".

Ezt nem lehet betervezni, és kivitelezni.

A szerelem vagy jön, vagy nem.

2011. okt. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bárhol csak ne az interneten. tudod messziről jött ember azt mond amit akar (és mond is)
2011. okt. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!