Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vesz észre/néz meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vesz észre/néz meg egyetlen lány sem, hogyan lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Soha nem kaptam jelet senkitől,hogy tetszek neki és próbálkozhatok,nem vesznek észre a lányok,mintha nem is léteznék.Se szemezés,se mosoly,semmi.Több fiútól hallottam,hogy úgy ismerkedtek meg a barátnőjükkel,hogy az kinézte őket magának és mosolygott,biztatta őket,hogy szabad a pálya.Velem ilyen soha nem történt,mintha minden lány szándékosan levegőnek nézne,direkt elfordulna...ezek szerint csúnya vagyok,pedig nem tartom magam annak,nincs csúnya arcom,a testalkatom hagy kívánnivalókat maga után,kondizással lettem 86kg 188cm-hez,de szeretnék tovább izmosodni,mert ez még vékony szerintem.

szóval mi legyen így?örökre egyedül maradok?mert ha jel nélkül megyek oda,úgyis jön az elutasítás,hogy van barátja,nem jövök be neki stb.


2014. aug. 12. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne a sült galambot várd, "nézz ki magadnak" Te egy lányt, és kezdeményezz!
2014. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok 19/f
2014. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kisugárzásoddal van a baj, nem lehet, hogy folyton komor vagy esetleg, netán túlságosan megbámulod őket, van aki ez is zavar... Vagy az öltözködésed nem nyerő, esetleg egy-két jellemvonásod... Nehéz ezt így megmondani. Küldesz képet? :)

Egyébként előbb-utóbb biztos, hogy fogsz találni! Akkor, amikor nem számítasz rá:)

2014. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gáncsold el őket biztos észre veszi
2014. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem kezdeményeznek veled a lányok mert azt gondolják biztos van barátnője annak a kívánatos testű fiúnak..;)Sosem tudhatod:)Próbálkozzál, persze benne van, hogy kikosaraznak de nem olyan nagy ügy.Utálom az elcsépelt közmondásokat, de aki mer az nyer:)
2014. aug. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akinek helyes arca van azt a lányok megnézik, bárhol, bármikor.

Sajnos csúnya vagy.

2014. aug. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!