Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nincs ki' a f_szotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nincs ki' a f_szotok a világgal?

Figyelt kérdés

Állandóan az van, hogy felkelek, lenyomom a műszakom a melóban, hazaérek hulla fáradtan, főzzek, mossak, takarítsak, aztán már ott tartok, hogy este 8, és nincs időm/kedvem semmire. Igazából a munkahelyemmel tökéletesen meg vagyok elégedve, de annyira rossz, hogy egyszerűen nincs se időm, se kedvem már élni az életet, költeni a pénzt, elmenni nyaralni, csajozni, bulizni... Ehelyett mi van? A szokásos napi robotolás, fásultság. Hogyan lehet ebből kitörni? Mit tegyek, hogy legyen időm élvezni is a munkám gyümölcsét?


22/F



2014. aug. 12. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkell az orszagbol takarodni! Enis szeretnek normalis helyre majd ki koltozni orokere
2014. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Menj el bulizni, legalább hétvégén.
2014. aug. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igaz csaj vagyok,de az én fa**om is kivan..fõleg ebbe az orszàgba!
2014. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csatlakozok
2014. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok halgassd meg antal korrupt című számát errő szól és ful igaz...
2014. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a mai társadalom Magyarországon,küzdeni kellene,mert ennél csak rosszabb lesz,és nem kimenekülni,mert az se biztos hogy kint jobb lesz,nagyobb a kereset,de az árak is.És ott sincsen minden rendben,ha egyszer úgy döntenek hogy az összes külföldit hazaküldik ti mit csináltok,elmondom szo ptok ezerrel.
2014. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még sincs minden rendben a munkahelyeddel, ha nincs időd mellette élni. Nem kötelező a robot, szabadon változtathatsz akármin az életedben, nem feltétlen a világ hibája, ha nem teszed, mert "de így kényelmesebb".
2014. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lenne tuti kilenne nekem is. Sztem szakíts időt magadnak, és menj el kajálni egy csajjal. Nem kell egész nap házimunkázni.
2014. aug. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cseréljünk?
2014. aug. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!