Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem vesz ruhákat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem vesz ruhákat. Hogy vegyem rá, hogy mégis?

Figyelt kérdés

Annyira kellemetlen erről beszélni, mert én tényleg igazából szerelmes vagyok belé, és nagyon nagyon szeretem, és tudom hogy nem a külsőt kell nézni, meg azt hogy milyen ruhái vannak, de amikor abban a pólóban van egész nap amiben aludt, meg kifordítva veszi fel, ohgy a másik fele piszkolódjon, és van két nadrágja, meg egy rövidnaci, meg pont annyi alsógatya amennyi egy hétre éppen elég, akkor az már elég kellemetlen nem?

Amúgy tiszta, meg rendes, de mondta hogy anyukája sose vett neki ruhákat, annyit mint amennyi nekem van.

Jó én lányból vagyok, alap hogy szeretek öltözködni, meg vásárolni, de vannak olyan jó fiú ruhák is. Van pénze, tudom hogy van pénze, és tudna is magának vásárolni, csak nem akar, mert hogy erre nem szeret költeni...

És már egy csomószor megjegyezte, hogy én milyen csinos vagyok, ő meg miylen szakadt...hát erre most nem tudtam azt modnani, hogy áhh nem...csak megvontam a vállam. MEg megkérdezte hogy mi van azért nem akarod hogy elmenjek vled a boltba mert szégyellsz? Mondtam hogy nem szégyellem, de tényléeg már olyan nyúlott, meg mosott szakadt pólói vannak. A cipőjének is kiszakadt az orra. Mondom neki, hogy vbegyünk egyet, meg már mondta ő is hogy vesz, vesz, de sokat dolgozik...blalba....

Most micsináljak????


2011. ápr. 30. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha igazán jo kapcsolatban vagytok..akkor ajándékozd meg.:) szánj rá egyszer pénzt...bizonyos keretek között.

nincs ebben semmi rossz,ezzel adsz neki bizalmat az öltözködéshez,és késöbb ö fogja mondani menjünk vásárolni.

2011. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is, ha van szülinapj vagy névnapja, vegyél neki egy felsőt. Vagy amikor elmész te vásárolni, akkor kérd meg hogy menjen el veled, hátha megtetszik akkor neki is valami ..
2011. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyetlen problémája az hogy smucig, meg hogy férfi :D

A póló kifordítása alap dolog egy normális férfinél. Gatyából meg nem kell több mint három. A cipősét meg le fogja cserélni, csak olyan lusta mint a szar.

Higgy nekem én is F vagyok :)

2011. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"mert hogy erre nem szeret költeni... " hát aki magának egy 500ft-os olcsó pólót sem vesz,attól ne várd,hogy rád majd költsön egy fillért is:S:S

Én nem vagyok anyagias,de az öltözködés,a tiszta ruha,a vasalt ruha,abszolút nem pénzfüggő.Sokan járnak fiúk is turkálóba(meglepődnél milyen kis igényes diszkópatkányok is...:D).(Turkálóban lehet kapni vadiúj márkás,jóminőségű nem használt ruhákat is fillérekért!)...Én nem tudnék egy szakadt alak mellett lenni,az ilyet úgy tudom elképzelni,hogy ha képes szakadt ruhába utcára menni,akkor egy idő után simán elhagyhatja a borotválkozást és a fésülködést is,mert hogy nem akar borotvára költeni :/

Ja és a legfontosabb:


Megváltoztatni senkit nem lehet!De ha még bírod vele a kapcsolatot,akkor vegyél neki 1-2 jobb pólót,esetleg valami feliratos boxert,v bármit.Bár lehet célzásnak veszi....Nehéz ügy:(

2011. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ruhákra én sem szeretk költeni, telejsen fölöslges, van elég ruhám. A pénzem nagyját a hobbimra költöm, amit meg nem azt ajándékra másoknak.
2011. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Jó én lányból vagyok, alap hogy szeretek öltözködni, meg vásárolni,"


MEg is válaszoltad. Nő vagy, szereted kidobni a pénz hülyeségekre. Mi a lóf.sznak annyi gönc? Persze meg lehet indokolni, hogy te csaj vagy, de akkor is.

Nekem is összesen három pár cipőm van (téli, nyári, ünneplői) két pár gatya (hideg és meleg évszakokra) néhány póló, amiket addig hordok, amíg szét nem szakadnak, hogy csak portörlőnek jók. Ettől azonban se smucignak, se igénytelennek nem érzem magam, egyszerűen csak nem szeretek feleslegesen költekezni.

Ha szeretnéd, nem akadnál fel ilyeneken. Ha nem szeret ruhákra költeni, akkor nem szeret, ne erőltesd rá a saját akaratodat. Te sem szeretnéd, ha szóvá tenné, hogy mennyit költesz cuccokra.

2011. ápr. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!