Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret a bnőm, én is őt de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a bnőm, én is őt de mégis úgyérzem egyre többszor, hogy szakítanom kell több okból is. Szerintetek mit kellene tennem? Hogyan döntsem el mi lenne helyes? Hogyan vegyem rá magamat a szakításra? Akartam de eddig nem ment.

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve van egy nálam 2 évves idősebb barátnőm akivel ezer és egy vita és veszekedés volt köztünk de mindig kitartottunk egymás mellett. Ő komolyan tervez velem, anyum imádja és szeretné ő is ha mostmár mellette maradnék, szeretem én is és el tudnám vele képzelni az életemet de mégis van bennem egy érzés, hogy nem ő az igazi és, hogy ennek max 3-4 év múlva vége lenne. Nem tudom mit tegyek. Továbbá több idősebb barátom is felhívta a figyelmemet, hogy ne kössem le a fiatalságomat mert később megbánom. Éljek ameddig lehet aztán ráérek komoly kapcsolatot keresni.
2010. jan. 13. 01:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig érdemes másokra,főleg nem haverokra,barátokra hallgatni.Először is gondold végig,menteni akarod-e a menthetőt,és ha nem ,akkor lépj,de ne azért,mert mások azt mondják.Csak ne hamarkodd el,mert ez minden,csak nem játék.Mérlegelj,szeretnéd-e a szabadságot,vagy inkább biztonságra vágysz,és fel tudod-e még éleszteni azt a bizonyos szikrát?
2010. jan. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne hallgass másra csak a saját érzéseidre. Magadban kell eldönteni mennyi érv van ellene és mennyi mellette. Nekem a férjem 3 évvel fiatalabb nálam, és észre sem vesszük a korkülönbséget, ez nálunk nem is volt soha probléma.
2010. jan. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy jó félév, amíg én is így éreztem. De kitartottam amelltett, hogy ez csak abból adódik, hogy túl hamar jöttünk össze, és elértem arra a szintre, hogy izgalomra, kalandokra vágytam. De elnyomtam magamban, mert tudtam, hogy csak időleges érzés. Örülök és egy percig sem bántam meg. Ugyanis így utólg nézve egy életre elrontottam volna mindent. Most nagyon boldog vagyok :) szerintem csak egy kis idő max pár hónap és elmúlik, nyugi.
2010. jan. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hány éves vagy?
2010. jan. 13. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"ennek max 3-4 év múlva vége lenne."

Unod? rá fogsz unni úgy érzed? Ez az érzés csak átmeneti, el fog múlni, csak ebbe az időszakba ne csinálj hülyeséget.

Ritka normális bnőt találni, és Te sztem megtaláltad, ennyi vita, idő után még mindig együtt vagytok ez nem gyakori dolog...:D

Kor miatt meg ne izgulj, senkit nem érdekel!

22/F

2010. jan. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát meg ne haragudjál, de ez az élet egy körforgás..Mindig ugyanaz visszatér és nem menekülhetsz egyfolytába. Ha most elhagyod tegyük fel , akkor megint fog jönni egy nagy szerelem..azzal megint együtt leszel pár évig aztán ugyanezt fogod érezni, és akkor megint tovább állsz mert te nem úgy érzed, hogy ő az igazi?? A házasság , minden erről szól. Rövid az élet és fontos, hogy boldogan leéld. Nem keresheted örökké az igazit. Közbe meg kell becsülni a jelent és megtalálni benne a szépet. Sajnos ez van.-Ez az élet-
2010. jan. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Ha most úgy érzed,hogy nem ő az igazi akkor hagyni kell,és reppenni a következő virágra.Kár még akárhány évet "elpazarolni"mert csak rosszabb lesz.2 éve egymás mellett és már vita vita hátán.Nem jó jel.Magamból indulok ki persze.
2010. jan. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

"Nem keresheted örökké az igazit. Közbe meg kell becsülni a jelent és megtalálni benne a szépet."

Nem értek vele egyet.Ha fiatal,és nem sürgős az állandó pár kiválasztása,akkor igen is keressen.Miért kéne leélni az életét(vagy nem)egy olyannal aki nem az igazi számára.Akkor az élete filmjét meg se nézze mikor arra kerül a sor.Ráadásul a másik élete sem lesz boldog ha az érzés csak egy irányú.

2010. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az érzések nem egy irányúak!! Azt irta h ő is szereti... Azért irtam azt, mert mindig eljön az az idő majd estleg egy más lánnyal(aki persze az igazi lesz!!!)amikor már őt se fogja szeretni annyira nagyon, és akkor majd megint tovább fog állni??? Nekem mindegy, de nem erről szól az élet arról a nagy "igaziról". Én 7 éve vagyok együtt a párommal és nagyon jól megvagyunk, és nem vagyunk tökéletesek egymásnak, mert minden szempontból nem felelünk meg egymás elvárásainak és mégis ezt tudjuk és nagyon jól megvagyunk. És attól h úgy érzi h nem az igazi, igen vannak ilyen pillanatok nálam is addig amig újra nem "szeretek bele". Igen ez a hosszú kapcsolatok és a házasság lényege is. Azért irtam h a jelent is kell nézni, mert örök életére nem keresheti az igazit. Azért vagyunk emberek mert egymást elfogadjuk a hibákkal.
2010. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ami nem megy nem kell eröltetni. Ez a kétség benned szerintem nem újkeletű, ráadásul "ezer és egy" vita alkul ki állandóan. Semmi értelme ennek. ráadásul a barátnőd idősebb nálad, neki fontosabb lenne hogy olyan férfivel legyen együtt, vagy ideje legyen találni, aki tényleg oda van érte. Ne legyél önző, ha úgy érzed hogy nem ő a közel tökéletes társad, akkor hagyd el. Évekig fenn lehet tartani egy langyos vizes kapcsolatot, de a végén valaki úgyis talál egy olyan 3. személyt akibe beleszeret.


Ez nem érv, hogy ő komolyan tervez veled, és hogy anyukád imádja. Hol van itt a te szerelmed? sehol. Az ember nem a testvérét keresi a társában. Én 30 évesen léptem ki egy hasonló langyos vizes kapcsolatból, pedig én vagyok a nő. Azóta nagyon jó barátok vagyunk, olyan mintha a bátyám lenne, és egy pillanatig sem bántam meg hogy kiléptem. Ő is megérdemel egy olyan nőt aki tényleg szereti úgy mint férfit. Én meg a barátja vagyok, mint előtte is az voltam.


Az "éljek amíg lehet" helytelen hozzáállás, mert neked nem az a bajod hogy nem volt elég nőd, hanem az, hogy a mostani barátnődben nem vagy szerelmes. Ennek semmi köze az előző akár egy éjszakás kapcsolatok hiányához. Lehet hogy pár hónap múlva beleszeretsz egy másik lányba és eszedbe sem jut a "nem éltem eleget" marhaság.


Szóval hagyd el, minél hamarabb annál jobb neki is.


Egyébként valószínűleg az nagyokos haverjaid is rossz kapcsolatban tengődnek, azért mondanak ilyen bölcsességeket. De az igazság az, hogy akárhány nőjük lehetett volna fiatalabb korukba, ugyanúgy tengődnének a mostani kapcsolatukban, semmit nem változtatna.


31/N

2010. jan. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!