Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nem zavar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavar ez a sok sztereotípia amit itt állítanak rólunk vagy kérdeznek?

Figyelt kérdés

mert engem már nagyon nem egy kérdésnél olvasom pl ilyenek hogy "ha így megy úgy edzenék bejönnék a csajoknak stb.."

és erre a válasz "csak pénzed legyen az kell nekik"

meg "mindegy úgy is a pénzre hajt minden nő"

hát nekem elegem van hogy jönnek ehhez? akkor mi is mondhatnánk hogy minden férfi egoista fölényeskedő bunkó aki csak jukra játszik nem?


ti mit gondoltok erről csak engem zavar hogy ennyire ribinek néznek minket pedig nem is ismernek csak mindenkit egy kalap alá vesznek?


2014. aug. 13. 01:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem különösebben hat meg, mert tudom hogy rám ezek nem igazak. Vitába szállni velük meg kb felér egy öngyilkossággal, mert előbb ugrom le egy hídról mint hogy ezek megértsék hogy mi a helyzet, szóval inkább csak átugrom azokat a kommenteket vagy kérdéseket.
2014. aug. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
23%
lyukra* te ostoba
2014. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
"ti mit gondoltok erről" semmit mer a lanyok erre keptelenek amugy meg tenylge csak a penz kell nekik ez nem sztereoakarmi
2014. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Jukra nem tudom hol lehet menni. Esetleg Lyukra. De sajnos igazak a sztereotípiák. Nem a kinézet számít, hanem a pénz. Az összes többi lényegtelen!
2014. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar, nem veszem magamra. Fel se idegesítenek az ilyen kérdések és válaszok. Aki szerint minden nõ ribi azzal nem érdemes leállni veszekedni. Nem lehet értelmes ember ilyen vélemény mellett. De ez azokra a nõkre is vonatkozik akik szerint minden férfi szemét.
2014. aug. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
hogy ne lehetne ertelmes fogalmad sincs mit jelent ez a szo ahogy latom
2014. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

igazatok van csajok és ezek annyira buták.. pont ezért sincs barátnőjük tuti ki akarna szóba állni ilyenekkel akik ennyire lenézik a nőket


juk lyuk tök mindegy nem ez volt a kérdés..főleg nem így hajnalban

2014. aug. 13. 01:37
 8/23 anonim ***** válasza:
mijert szerinted napal tudcc hejesen irni most meg nem ? az valami napszak szerinti diszlekszia vagy mi
2014. aug. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
jól van elnézést bocsáss meg hogy nem tudok helyesen írni..tedd túl magad rajta értsd jól felfogtad amit akartam mondani nem? akkor meg ne lovagolj rajta
2014. aug. 13. 01:40
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
Amíg ilyen kevés az ellenpélda, nagyon mást nem tehetsz, mint keresel egy rendes értékrendű fiút és bizonyítasz neki tettekkel, hogy nem vagy tömegtyúk. :D Engem amúgy nem zavar, bennem is megvan, hogy a fiúk többsége bunkó, kényes páwagyerek, aki lenyom nyafiban még rossz napjaimon is, a szellemi kapacitást ne is vegyük figyelembe akkor már... Szóval persze, nem örülök neki, de nekem jobb így, nagyobb a szórás. Legalább a normálisakat elnézve kevesebb a vetélytárs, mert sztereotípiák ide vagy oda, van alapja.. :/
2014. aug. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!