Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sokakat, ha nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar sokakat, ha nekem egy páwa fiu teccik? 14/L

Figyelt kérdés
Mikor mondom a többieknek h járok valakivel, egyből mongyák hogy csak ne páwa legyen az. De nekik ez miért baj? Én se ppofázok bele h ők kikkel járjanak. Egyszerűen nekem ő teccik, mert anyira egy kis hülye <3
2014. aug. 4. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
gusztustalan vagy
2014. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Teccik??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Úristen te nyomorék,inkább a nyelvtan könyv "teccen".

2014. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
hát figyelj engem nem zavar ki tetszik neked, de erre most le kell szarnom a napot
2014. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De.. Elárulok 1 titkot..

A "páwák" BUZ IIIIK!!!

2014. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Teljesen értelmetlen a kérdésed, a helyesírásod pedig szörnyű, de hogy ne csak kritizáljalak lehet, hogy azért zavar sokakat, mert nem kedvelik a "páva" azaz arrogáns embereket..
2014. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
benézted mert nem az :P
2014. aug. 4. 21:57
 7/12 A kérdező kommentje:
vagyis nem b**i
2014. aug. 4. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
teccik xd roma vagy?
2014. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

konkrétan kit? ki a francot zavar. Ez eltudom képzelni hogy megy "cchö jaaaj csak nee egy pááááwa,, áájjj"


ez aztán nagyon komoly... szerintem senkit se érdekel. Csak valamiért te akarod olyan nagy számnak beállítani

2014. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Konkrtéan leszarjuk az életedet, szúrd a seggedbe a szaros kérdésedet.
2014. aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!