Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha erőm talpra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha erőm talpra állni? Mert kétlem.

Figyelt kérdés
Kudarcot vallott az első komolyabb szerelmem. Több alkalommal randiztunk, egyszer le is feküdtünk és elvettem a szüzességét (előtte csak egy lánnyal voltam, az más eset), azt hittem célegyenesbe vagyok, de az utolsó találkozón, mikor járni kezdtünk volna annyira rideg volt. Kérdeztem, hogy mi a baj és annyit felelt, hogy átgondolta és ő nem akar kapcsolatot. Én jobbat érdemlek nála és csak csalódást okozna. Sajnos azt hiszem nem hazudott és komolyan gondolja. Azóta lett ilyen, hogy egy barátnőjével beszélt a viszonyunkról (nem ismerem még látásból sem). Neki panaszkodott erről és gondolom akkor lebeszélte rólam. Nem tartom éretlennek a kapcsolatot, de miután otthagyott rájöttem, hogy akármennyire szeretem, mégis semminek éreztem magam ha nem voltam jó nála. Csakis ő jár a fejemben, de sikerült most vele összevesznem, mert nem tudtam meggyőzni, hogy nekem ő az igazi. Megkért, hogy hagyjam békén, ő is szeretne felejteni. Eleinte sem akart megismerni, de utána mégis rászánta magát és rájött, hogy nem vagyok annyira rossz, mint gondolta volna. Azóta is rá gondolok és félek, hogy a jövőben kevesebb önbizalmam lesz egy ekkora kudarc után. Nem érzem, hogy talpra kéne állnom, elvette az életkedvem. Nem vágyok újabb ismerkedésre. Amit megbántam, hogy a kérésére elvettem a szüzességét, mert eleinte komolyan gondolta, hogy kapcsolatot akar velem. Pedig számomra sosem a szex volt a legfontosabb a kapcsolatban. Hogyan felejthetnék? Trollok lehetőleg kíméljenek, mem vagyok olyan állapotban és köszönöm, hogy meghallgattál!

2014. aug. 13. 03:19
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
ezekszerint ha elolvasok egy konyvet akkor azt is meghalgatom mindig tanulok valami ujat
2014. aug. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Lesz erőd persze.

A történeted tipikusan az, amikor mond valamit a lány, ami egy valamilyen bullshit magyarázat, és a háttérben sok más dolog lett neki is mondva, amitől meggondolta magát. Valaki belepiszkált a kapcsolatba. Ha amíg együtt voltatok, minden rendben volt, és aztán derült égből szakít, akkor közben történt valami, és ő nem mondta ezt el. Ha legalább az igazságot ki tudnád szedni belőle, akkor már könnyebb lenne az egész.

2014. aug. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
most azert pontoztatok le mert vegigseolvastam ez a sok xart ?
2014. aug. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzem hogy pár évvel fiatalabb lehet nálad ez a lány és még éretlen?

Szerintem is történt itt valami amiről nem tudsz, vagy pedig annyira szeretted volna megkapni őt, hogy nem vetted észre, hogy ő annyira mégsem akarja.

Persze hogy talpra fogsz állni. Nem tudom mennyi idő alatt zajlott le ez az egész, de nem tűnik olyan szörnyűnek. Persze rossz az ha beleéli magát valamibe az ember, aztán nincs, de ha kívülről befolyásolhatták, akkor később sem lenne másképp, szóval sajnos ez ennyi volt.

2014. aug. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 I am God ***** válasza:
72%

Ez a "te jobbat érdemelsz nálam" szöveg eléggé nagy klisé.

Ne vedd készpénznek, mert ez a legjobb taktika arra, hogy az ember magát állítsa be áldozatnak. Sok minden lehet...Lehet beletrafáltál a barátnöje beszelte le, vagy jelentkezett az exe, vagy talált újat stb... Sok sikert, a csajt meg felejtsd el. NEM UTÀNA LOHOLNI MINT EGY KUTYA!


24 F

2014. aug. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy lesz, csak idő kérdése, ne aggódj ezen:)


nekem a sztoriból az jön le, hogy sosem volt biztos magában, és talán csak azt akarta, hogy valaki vegye el végre a szüzességét. ez egy komolytalan lány, de ezt nem láttad rajta? nyugi, ennél 100X jobb és igazabb dolgot fogsz még találni, sok mindenki átesik ilyesmin sajnos.

2014. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen befolyásolható mint ez a lány, az a későbbiekben is okoz Neked csalódást, lehet még jó időben kiderült, hogy milyen személyiség..


Lesz erőd talpra állni persze, csak kérlek ne magadat okold, mert akkor nehezebb lesz, hidd el lesz olyan aki Téged értékelni tud csak ki kell várni!

2014. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyan? Úgy hogy csinálj valami hobbit... Biciklizés, geocaching, konditerem, akármi... Ez elvonja a figyelmed.
2014. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú is volt ez a kapcsolat?Biztos hogy ennyire magad alá kell kerülj miatta?Valami megfogott benne ezt megértem és most rosszul esik ami történt de az írásodból kiderül valamilyen szinten ezt az ismerkedést te erőltetted.Voltak intő jelek csak nem vetted észre.A lány lehet csak kísérletezett veled.Sok fiatal lány ilyen vigyázni kell velük mert megjárod.Ez nem általánosítás persze....de legközelebb legyél okosabb és ne éld bele magad ennyire abba hogy igazi valaki akitől szinte semmiféle visszajelzést nem kapsz és akit nem is ismersz...egy kapcsolat mit sem ér ha egyoldalú.Tudom könnyű tanácsnak tűnik de hát mit tehetsz azon kívül hogy tovább lépsz.Nem kell rögtön újra belevágni az ismerkedésbe majd idővel ha túl jutsz ezen de ne rágódj rajta sokat mert csak rosszabb lesz.Csak jegyezd meg ne nagyon szaladj olyan szekér után ami nem vesz fel.Ne győzködj senkit mert azzal csak még jobban elidegeníted a másikat.
2014. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem történt semmi, és senki sem magyarázott a lánynak semmit. Egyszerűen kipróbálta, milyen az, amiről mindenk olyan sokat beszél az oszztályban, aztán mivel neki nem jött be a dolog, úgy gondolta, hogy egy iedig még ráér ezzel foglalkozni.

Ami a fájdalmadat illeti, kérdező, azt tudom mondani, hogy senki sem ígérte, hogy könnyű lesz. Mármint az élet. A sikerekért keményen meg kell dolgozni, és bizony még így is becsúszik rajtunk kívülálló okok miatt egy-egy malőr. Vígasztaljon a tudat, hogy a kudarcokból tudunk igazán tanulni. A siker nem jó tanítómester.

2014. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!