Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kellek senkinek?...

Miért nem kellek senkinek? Mindenki csak a menő lányokat bírja?

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok sem kövér, sem ronda. Sőt, nagyon is vékony (genetika sry) és fejre inkább átlagosnak mondanám magam, alacsony, derékig érő haj, ápolt külső.

Igényesen de egyszerűen öltözködöm (nincs pénzem márkás ruhákra, de egyébként sem nagyon tetszenek).

Nem vagyok az a mosolygós típus, de ez ellen nem tudok mit tenni, ilyen vagyok, de ezt nem úgy kell érteni, h megállás nélkül panaszkodom, mert nem, hanem csak szimplán nem vagyok az a nevetgélős fajta.

Buta sem vagyok, lehet komolyabb dolgokról is beszélni velem. ... Szóval szerintem emberileg meg külsőre sincs semmi elviselhetetlen bennem (nyilván ahogy senki sem, én se vagyok azért tökéletes, még mielőtt beképzeltnek mondana valaki), mégsem vagyok jó egy pasinak sem, és tényleg nem tudom, mi velem a baj :/

Azt látom hogy a vihogós-buták meg a nagyon szépek-buták, szépek-okosak, rondák.. szóval hogy szinte mindenkinek van barátja.

Azt hozzáteszem, nem járok diszkóba, soha nem is voltam, emiatt tettek is már megjegyzést.. de én nem érzem jól magam ilyen helyeken. Szóval lehet, hogy a normális lányok túl unalmasak? Mert én lassan már ott tartok, hogy bármilyen nehéz is, de feladom


2014. ápr. 28. 20:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Van ez így én meg betegesen perverz lányt nem találok. :D
2014. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Milyen hosszúak a szemeid?
2014. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
ja és 23 éves vagyok
2014. ápr. 28. 20:50
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem unalmasak, csak nehezebb őket megtalálni :) Meglesz neked is a párod, csak lehetőséget kell teremteni az ismerkedésre ha bulizni nem jársz akkor másképp :) Ne várd hogy az öledbe hulljon a lehetőség miközben épp otthon vagy. 24/F
2014. ápr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

szia!


Hány éves vagy? Ha gondolod írj rám, beszélgethetünk. 13/F

2014. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Jajj, bocs látom 1perccel előttem írtad, hogy 23.
2014. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
nekem szimpatikus vagy, szívesen megismernélek, de felteszem túl idős vagy hozzám, 19 vagyok :)
2014. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok az a mosolygós típus"


Ez lehet egy ok, legalábbis ha magamból indulok ki, akkor az nagyon-nagyon vonzóvá teszi a lányokat, ha mosolyognak.


Egyszer majd összefutsz valakivel.

Hidd el fiú oldalról sem feltétlenül könnyű a dolog, ha nem jár az ember discóba, mert nem olyan lányokat keres. De a társaságba eljárás mindenképpen sokat dob az esélyeken.

2014. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Költőnő? ***** válasza:
Átlagos csajnak tartom magam, mégsincs ilyen gondom. Mondjuk én szeretek nevetni (nem vihogni, NEVETNI). Sztem a pozitív, nyitott hozzáállás fontos, mert míg nem voltam ilyen; bachattam az értékes gondoltaim - a kutya se vett észre.
2014. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 ASOT ***** válasza:
100%

4-es válaszoló jól írta. A gond az, hogy nehezen vagytok megtalálhatóak, és annál nehezebben megközelíthetőek.


- "Nem vagyok az a mosolygós típus, de ez ellen nem tudok mit tenni, ilyen vagyok, de ezt nem úgy kell érteni, h megállás nélkül panaszkodom, mert nem, hanem csak szimplán nem vagyok az a nevetgélős fajta. "--> igen ez lehet baj. Nem a röhögésről meg hülye nevetgélésről van szó de egy néha már túl komoly lány magának valónak is tűnhet.


ergo tenned is kell azért mint mindenki másnak is h történjen is valami

2014. ápr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!