Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 170/75 Nem bírok lefogyni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170/75 Nem bírok lefogyni, mert egy akaratgyenge lány vagyok, hogyan fogok így tetszeni bárkinek is? :'/

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd a veled egy súlycsoportú akaratgyenge fiúknak biztos tetszeni fogsz.
2014. aug. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem a külső nem érdekel, ha belső szép ^^

17f

2014. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok..csak 2 kgval nehezebb nálad...és 10 cmvel alacsonyabb :S
2014. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz fogyni ne erőltesd, inkább hízz még hidd el sokan vannak akik a husikat, ducikat, kövéreket szeretik.
2014. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb lenne eldönteni, de a 170/75 nem vészes. Nem ez miatt nem fogsz találni. Aki igazán érdeklődik irántad, azt csak a külsőd fogja érdekelni.
2014. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első lépés: szeresd meg önmagad, ugyanis biztos vagyok benne, hogy benned is van valami jó.

2. Egyél egészségesen, és finoman. Erre a legjobb megoldás, hogyha húst eszel zöldséggel, mert az laktat.

Reggelire kevés gyümölcs, zabpehely kevés tejjel. (Én nagyon szeretem)

És mozogj. Például ha szeretsz táncolni, akkor csak bátran. Rakj be egy zenét, amilyen hangosan csak lehetséges, és táncolj, ugrálj, és mindenek

előtt ÉLVEZD, mert jó, és csinálj így végig 8-10 számot, meglátod a végén tiszta víz leszel, és fáradt, de ez a jó benne. Vagy menj ki a strandra és ússz le 5-6 hosszat, jót tesz. Nem kell hogy meggebedj, csak szeresd, amit csinálsz, és még jobb hatása lesz.

És ne egyél cukros ételeket, péksüteményeket, tészta, rizs sem jó.

Én mit meg nem adnék, ha végre mozoghatnék, de nem lehet egy ideiglenes csontbetegség miatt, és aligmvárom, hogy elmúljon. És csinálhatod azt is, hogy napi egy órát sétálsz is, mert az is jó mozgás, és jó érzés, főleg ha egyedül vagy, és közben elmerülhetsz a gondolataidban.

2014. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 *nem csak külsőd fogja érdekelni.
2014. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj..

Sokan szeretik a duci (NEM KÖVÉR!!) lányokat.. Nekem is tetszik..;) Pl. exem is részben azért imádtam annyira..

De ez a 170/75 nem lehet olyan vészes.. Bár kép alapján talán jobban tudnánk rá válaszolni ha látjuk hogy pontosan milyen elosztásban is van az..

De mint mondtam! Ne aggódj emiatt...!!

2014. aug. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!