Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most megbízhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most megbízhatatlannak tart? Mondjam le a talit a másik fiúval?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel találkozgatom, randizgatunk, de még nem járunk, csók se volt. Tegnap a talin felhoztam, hogy jövőhéten elég sok ismerőssel fogok találkozni. Rákérdezett h kikkel. Elmondtam. Viszont van egy fiú, akivel télen ugyanígy randizgattunk, aztán végül is visszautasítottam őt, lett hónapokkal később barátnője is, de ettől függetlenül mi még barátok maradtunk. És hát a napokban szóba jött, hogy összefuthatnánk. Lehet, nem kellett volna elmondanom ezt a sztorit annak a fiúnak, akivel most flörtölgetek, de az még furább lett volna, ha csak annyit mondtam volna, hogy egy fiúval találkozom. És hát elmondtam neki, nem mondott semmi olyat h ne találkozzam vele, csak annyit h jó gyomorgörcsöt csináltam neki. Nem bízik bennem, hogy engem nem érdekel (sőt régebben se érdekelt) az a másik fiú?? Nyugtatgattam, hogy már van barátnője stb. Aztán utána nem hozta már szóba a dolgot. Szerintetek mondjam le a talit?
2014. aug. 13. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Meg nem jartok, meg csok se volt es feltekeny...mire/kire? :P ez kicsit furi...legyen feltekeny ha az ove vagy... mielott talizol a regi pasival akinek barinoje van, azelott hozz ossze valamit a jelenlegi pasival hogy legyen legalabb oka a feltekenysegre mert igy eleg vicces a szitu... :D
2014. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!