Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany aki igazából a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany aki igazából a barátnőm ő elő adta nekem hogy nagyon szeret de a KEXX fesztiválon smárolt egy másik fiúval és azt mondta nekem hogy a pia miatt szerintetek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 13:51
 1/5 Kerida ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy az alkohol semmire nem lehet kifogás. Legközelebb meg majd azzal jön, hogy azért nem tőled vár gyereket, mert részegen szexelt valaki mással?


Hogy hibázunk ok. De engem kimondottan undorít, hogy az alkoholt mint kifogást hozzák fel mindig. Tessék tudatosítani magunkba, hogy ha nem bírjuk az italt és nem akarunk ilyen ügyekbe bonyolódni akkor nem iszunk.


Felelősségre vonható a barátnőd bőven: senki nem kényszerítette, hogy legyen olyan segg részeg, hogy téged megcsaljon.

2014. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod igazad van

de amit nem értek ha szeretek valamik lehetek bármilyen részeg nem csalom meg,

2014. aug. 6. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt igaza van az elsőnek, másrészt én érdekes módon részegen is ugyanannyi ember lesmárolására érzek késztetést, mint józanon. Elég szar kifogás.
2014. aug. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol nem kifogás! ha bepiálok és a barátom nélkül megyek el valahová, akkor az alkohol hatására mégjobban szeretem, irok neki vagy felhivom. És akárki rámnyomul lerázom.:)
2014. aug. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem Feri vagy véletlen?:D tök komolyan kérdezeeem
2015. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!