Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kapok ha megfejelek (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kapok ha megfejelek (vagy leütök) valakit az utcán?

Figyelt kérdés

Fura kérdés :D

Tegnap a barátnőmmel sétáltunk a városba és elmentünk fagyizni aztán egy 40 év körüli köcsög,gyökér csávó beszólt neki.Én nem tudtam csak úgy elmenni mellette,de a barátnőm szerencsére leállított és nem lett balhé.Legszívesebben lefejeltem volna őt a ge_be.Ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket,ha valaki beszól a barátnőtöknek?



2014. aug. 13. 19:41
1 2
 1/11 Mr. Truth ***** válasza:
pofán kell rugni...
2014. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Higgadtan visszaszólok vagy nem foglalkozok vele. Általában barátnőm leállít.
2014. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 16-osak vagyunk ha valakit érdekel.
2014. aug. 13. 19:43
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha elmentek akkor nem lesz belőle rendőrség, amennyiben adnak személyleírást akkor utólag körözést adhatnak ki ellened, azért a lefejeléstől nem szokott egy ember elájulni tehát ez nem is számít súlyosnak, azonban ha valakit úgy leütnek nappal hogy elájul, abból később feljelentés lesz.


Nekem eddig nem szóltak be, akárkivel is mentem valahova, viszont sokat számít az is hogy látszik a gyúrósságom.

Amíg nem kezdene el valaki dobálózni, lökdösődni, addig nem tulajdonítanék neki nagy figyelmet.

2014. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kemèny vagy
2014. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 év felfüggesztettet
2014. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
erre fele pengét. :D
2014. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ő vert volna laposra. El ne szállj magadtól. Amúgy meg, ha elhúztok akkor semmit, de ha valaki ezért hívja a rendőrséget akkor még dutyi is lehet belőle. Hiába beszólt te voltál aki bántalmazott. A barátnőd meg biztos nem rohanna a karjaidba hanem szakítana. Mert nem hiszem, hogy egy ilyen agresszívvel járna. Nem véletlen állított le téged ne felejtsd!
2014. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne kakaskodjál kisfiam, örljél, hogy leállított a barátnőd. Szerintem ha szétütötted volna a tagor akkor szakított volna veled a barátnőd. Szóval viselkedjél már, ugass vissza neki azt szevasz.
2014. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vok agresszív,de nem szeretem a sértegetést.Meg amúgy is gyűlölöm az erőszakot,de valamikor kihozzák belőlem.
2014. aug. 13. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!