Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálnak a barátom haverjai,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálnak a barátom haverjai, miért?

Figyelt kérdés
Az előző barátnőjével két évig voltak együtt, ő ilyen laza, fiús csaj külsőleg-belsőleg, teljesen az ellentétem. A lány még mindig jóban van a haverjaival, össze szoktak járni, ami nem is baj, de azzal bombázzák a barátomat, hogy miért nem jönnek össze megint. Nagyon csendes vagyok az igaz, de mindenkivel próbálok kedves lenni. Azt tudni kell, hogy kettő közülük már bepróbálkozott nálam régebben, de nem hiszem, hogy emiatt mert nem voltam bunkó. Volt olyan konkrét eset, hogy a barátom felvett kocsival, ott volt két haverja is, köszönök, egyik sem szól semmit, aztán elkezdtek beszélni hátul, hogy milyen jó volt mikor még xy ült ott elől. Nem szóltam rá semmit, de egyre rosszabb érzés, hogy ennyire nem fogadnak el. A csaj is már olyanokkal jön, hogy ha meglát minket élőben akkor megtép...stb Nem tudom, mit tudnék még tenni. A barátom néha rájuk szól, de következő alkalommal minden kezdődik elölről.
2014. aug. 13. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert szemetek, kommunisták, stb...
2014. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szép kis barátok :S
2014. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a volt baratno ellened forditotta oket, vagy lehet csak mar megszotak oket, ket ev alatt biztos sokat logtak egyutt
2014. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BiankaBiaaa válasza:
Vagy irigyek, vagy a csaj befolyásolja őket. Ne foglalkozz velük. Én speciel magamat ismerve szépen kiosztanám mindet. Beszéljétek meg a pasiddal.
2014. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az ex újra össze akkar jönni a srácal és a haverjai őt támogatják inkább nem az új csajt
2014. aug. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy szemétdomb, és fussatok el amíg lehet..
2014. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!