Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék értelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék értelmes, femme (nőies) leszbikus/biszexuális lányokkal Budapesten? El vagyok veszve.

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt, velem :D

19/l

2014. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan ösztro buliban ismertem meg több ilyen lányt. Oda mész, beszélgetsz vele és rájössz hamar, hogy milyen. :) Csak hát bátorság kell ahhoz, hogy odamenj. :)
2014. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! én femme vagyok. Most fogok menni 16-án ösztrora, még sosem voltam, ez lesz az első.... kicsit parázok is... tehát egy biztos hogy lesz :D pusz
2014. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én se voltam még ösztron, a szeptemberire szeretnék viszont menni, akkor már visszaköltözök pestre az egyetem miatt, helyben leszek:) és nektek lányok sikerül ismerkednetek? én félek mindig, hogy csak rossz az 'érzékelőm' és el akarom kerülni az efféle kínos dolgokat, pedig nem vagyok egy nagyon szégyenlős lány:) (19 éves vagyok, ha ez jelent valamit)
2014. aug. 6. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó előtti vagyok. Nekem is volt már beégésem, hetero volt a lány, de ezért jó az ösztro buli. Ott ennek nagyon kicsi az esélye. De már volt olyan is, hogy odamentem egy lányhoz és 5 perc múlva ott termett a barátnője. :D Viszont ezt is el lehet poénkodni. :) Nem kell félned, tényleg. ;)
2014. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetero letemre nem akarok hulyeseget irni, de van par meleg/leszbikus ismerosom a fiatal huszas korosztalybol, ok az Ankertbe jarnak (azt mondjak csutortokon a legjobb), meg rendszeresen van valami Garcons (?) nevu dolog, ami azt hiszem egy mindig mashol megrendezett partisorozat.
2014. szept. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!