Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most megyek gimibe, van rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most megyek gimibe, van rá esély hogy bejöjjek pár srácnak és legyen végre barátom?

Figyelt kérdés

Külsőleg nem vagyok duci,sem nagyon vékony,magas vagyok hosszú lábbal,az arcom is szerintem okès,a hajam dús.

Mosolygós,vicces lány vagyok. :)

Szerintetek lesz esélyem a fiúknál?

Itt nem ismerkedek.


2014. aug. 14. 16:48
 1/6 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
Á szerintem nincs gimibe, erre csak a szakközépben van lehetőség.
2014. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, és szorítok is neked!

Sok sikert! :))

2014. aug. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne pasizni menj, osztálytással főleg ne gyere össze. másnál biztos van esélyed, csak légy közvetlen:)
2014. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Nem fiúzni megyek,oszitárssal sem akarok összejönni,csak olyan jó lenne már egy srác akit szerethetek és ő viszont szeret. :(

2014. aug. 14. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán :) hajrá :)
2014. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!