Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha fiatalabbnak nézek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha fiatalabbnak nézek ki a koromnál? F

Figyelt kérdés
Jelenleg már közel vagyok a 20hoz, de külsőleg az elmúlt négy évben szinte semmit se változtam, 15-16 évesnek nézek ki.
2014. aug. 14. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem sokára 21 leszek de mindenki 17-8-nak néz.....
2014. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mint minden második 'férfi', csak te akaratlanul vagy ilyen. Nem baj.
2014. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, ez inkább jó, szerintem.
2014. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 33-éves nő vagyok, és nem adnak cigit, míg nem látják a személyim.. Nem nézek ki 18-nak se?

Nem 1x-i alkalomról van szó, sokszor sok helyen, volt hogy piát se akartak adni..

Rommá égetem őket, de belül jól esik.. :))

2014. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4


Nekem múltkor már a Nestea-t sem akarták odaadni a Dohányboltban személyi nélkül (semmi mást nem vettem), akkor én mit mondjak? :(

2014. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok, lassan 20 leszek én is és még borotválkoznom se kell. Ez a gének köszönhető így a biológiai kor eltérhet a tényleges életkortól. Egyáltalán nem tartom bajnak, sőt később még előny is lesz mivel mindig fiatalabbnak fognak gondolni mint amennyi vagy valójában. Én annyit tettem, hogy felszedtem +10 kg izmot így már nem mondják rám, hogy 16 éves. :D
2014. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Néha még az is előfordul, hogy általános iskolásnak néznek. Alacsony vagyok, vékony és nem sminkelem magam. Néha nagyon bosszantó tud lenni, főleg amikor nagy szemekkel néznek, hogy "úristen, te tényleg tizenkilenc vagy?"


Vigasztaljon az a tudat, hogy majd pár év múlva pont az lesz a jó, hogy fiatalabbnak nézünk ki a korunknál. :)

2014. aug. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!