Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Korombeli lányok miért nem...

Korombeli lányok miért nem akarnak tőlem semmit sem, miért is baj az, hogy koromnál sokkal fiatalabbnak nézek ki?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, de még 18-nak sem szoktak nézni amúgy. Személyit is elkérték nem rég a dohányboltban például, de már megszoktam, csak nem értem a korombeli lányok miért nem néznek férfinek a külsőm miatt is már egyből leszarnak, érzem, hogy nem kellek nekik, nem érdekel úgy őket szexuálisan, de érdekes mód a 14-15 év körülis kislányoknak meg bejövök. Csak hát nem akarok börtönbe kerülni meg hülyén érzem magam a korkülönbség miatt, rossz embernek nevezik a magamfajtákat, szóval ezért sem szeretek kezdményezni tini lányoknál, megpróbálnék én a saját korosztályommal összejönni, de hát nekik meg nem kellek, míg a tini lányoknak meg igen és valahogy őket még az sem zavarja, ha alacsonyabb vagy vékonyabb vagyok tőlük azt vettem észre, hisz legutóbb is egy 14 évs, de tőlem vékonyabb lánnyal smároltam, de csak ennyi történt, de ezt most nem szeretném részletezni, nem is ez a lényeg, hanem, hogy miért zavarja ennyire a korombeli 18-21 év körüli lányokat, hogy én fiatalabbank nézek ki jóval a koromnál?
2013. szept. 8. 00:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ezen őszintén meglepődtem. Ezek után már csak az a kérdés, hogy csak fiatalabbnak nézel-e ki, vagy jól is?

Errefelé még a 30 körüli csajok is legszívesebben ilyen kisfiús, baba arcú pasikat akarnak.

2013. szept. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy később kellett volna születnek, mert ahogy írod is, a tizenévesek meg még inkább a kisfiús, vékony, akár alacsony cuki srácokra buknak.
2013. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hát...ha a 14 évesnek sem akasztottál be,amikor lehetőség lett volna rá,akkor esélyed sincs egy kirafinálódott 25ösre.

f-aszt válogatsz ilyen helyzetben.

2013. szept. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen a férfias férfiakat szeretem és nem a kisfiúsakat. A cingár, alacsony srácokhoz nem vonzódom. Kel az, hogy úgy érezzem bármikor meg tudna védeni. Na nem kell kétajtós szekrény, csak jó kiállású legyen. a sportos külső sem feltétel, a párom mackós alkat egy kicsit, de ez így éppen jó. A magasság ugyanez..szeretem ha felnézhetek rá.


Ez van és kész. Ezzel nem lehet mit kezdeni. A mostani kislányoknak jönnek be a kisfiús, cuki srácok. Az én korosztályom pedig még a férfias férfiakat szereti. Legalábbis ez a tapasztalatom. Nyilván akad bőven kivétel.


22N

2013. szept. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az alacsony fiúk elkövetnek egy nagy hibát.

Általában olyan csajokat keresnek, akikben megvan az, amit az előző, 22N írt.


Gyámoltalan, gyenge, alacsony, cingár, kis cuki lányokat. Nos, a kis, cuki csajok védtelennek érzik magukat, általában nem is határozottak, szeretnek alárendeltek lenni, mert úgy érzik, esélyük sincs arra, hogy kiálljanak magukért. Ez amolyan tudat alatti dolog. Ettől független a barátjával szemben még lehet hangos, rikácsoló, ne félj. :P Az hazai terep. :D De az utcára csak valami nagy melákkal mernek kimenni!


Az alacsony, vékony srácok viszont úgy közelítik meg az egészet, hogy ők csak egy még náluk is alacsonyabb, vékonyabb csajnál esélyesek. Pedig nem, épp az nem fogja férfinak látni őket.


Az egyik ismerősöm olyan, amilyennek magadat leírod. Cingár, de cuki, nagyon helyes, kisfiús. Ő is gyámoltalan kis nőcskéknél próbálkozott, akik lepattintották. Maga is meglepődött, amikor sikerült összejönnie egy magas, sudár, igazi nagybetűs bombanővel. Picit magasabb is nála a nő, vagy két centivel, de jó kiállású, gyönyörű, tele van önbizalommal, neki nem kell gyámolítás, ellenben egy igazán helyes srácot keresett. :)

2013. szept. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ez van és kész. Ezzel nem lehet mit kezdeni. A mostani kislányoknak jönnek be a kisfiús, cuki srácok. Az én korosztályom pedig még a férfias férfiakat szereti. Legalábbis ez a tapasztalatom. Nyilván akad bőven kivétel."


Igen, mert az előző korosztályokban még több volt az a nő, aki szereti magát alárendelni a férfiak, azt szereti, ha a férfi uralkodik rajta. Az is több közöttük, aki szereti gyengének, védtelennek érezni magát.

Erre írtam a kérdezőnek, hogy később kellett volna születnie, a mai fiataloknak a helyes arc jobban számít, a csajok is egyre talpraesettebbek, ügyesebbek, nem a gyámolítót, vezetőt keresik a férfiban, akit Isteníthetnek, szolgálhatnak, akire felnézhetnek...

2013. szept. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ez teljesen emberfüggő, de általában igen, azok a lányok/nők, akik gyengébbnek érzik magukat, erősebb srácokra buknak. Nekem pl inkább a vékony srácok jönnek be, bár ettől még nem tartom magam egy nagy benga lánynak. Szóval én azt mondom, hogy mindenkinek más az ízlése. de maga a vékonyság nem függ össze a helyességgel, ill a mentális érettséggel. 19 L
2013. szept. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Félreértés ne essék. Én nem azért keresek férfias férfit, mert alapvetően védtelen érzem magam és ügyetlen, szerencsétlen nő volnék. Na meg mert szeretem ha alárendelt vagyok.


Én vagyok az uralkodó típus, határozott, magabiztos, és nem kell engem félteni, kiállok magamért. Hát pont ezért kell nekem egy szintén ilyen személyiség, aki szembe mer velem szállni és ha nincs igazam akkor nem hagyja rám. A tapasztalatom, hogy a jó kiállású emberek ilyenek, míg a kis, aranyos, cuki fiú semmit se mer mondani. Nekem nem kell olyan ember, akit elnyomok. Kell a kihívás.


Tehát nem kell hogy uralkodjanak rajtam, csak ne hagyják, hogy én ezt tegyem. Tekintsen engem egyenlő félnek, és én is tekinthessem őt annak.


Nem gondolom, hogy a mostani kislányok egyre talpraesetebbek..szerintem butulnak, nem tudnak gondolkozni és egyre inkább csak a külsőségek meg a szex érdekli őket.


22N


Kérdező. Ha egyébként jó dumád van és jó kisugárzásod, akkor találni fogsz magadnak párt. Sokat számít, hogy beszél az ember. A párom is a lehengerlő beszédével vett le a lábamról.

2013. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez #6-nak szólt.
2013. szept. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22N, így már értem, egész másképp hangzik.

Csak megtévesztő volt kicsit, amit írtál, meg az, hogy annyira fel akarsz nézni rá. Azt hittem, nem csak "méretileg" érted, hanem szellemileg is ő álljon fölötted. :)

2013. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!