Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy lányt, hetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy lányt, hetek óta beszélünk, szinte az egész napomat rá fordítom, együtt is aludtunk. Megkérdeztem tőle, hogy lehet e valami közöttünk, és azt válaszolta, hogy nem tudja. Ez miért van? :| 24\L

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Welcome to the friendzone. Fiúk tudják, hogy miről van szó, most már egyre több lány is átélheti ezt a "csodálatos" érzést.
2014. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

H.ülye vagy 10es! Mintha olyan qrva sok leszbi lány lenne a világon... -.-'


Te meg kérdező szarul teszed fel a kérdést, inkább úgy kellett volna, lehet e köztünk szexkapcsolat.

2014. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy beszéltek, nem jelent semmit. Hogy néz rád? Élvezi, ha hozzáérsz, vagy görcsösen kerüli, esetleg teljesen semleges neki a fizikai közelséged? Az ember együtt alszik a testvérével, a haverjaival meg a plüssállataival is, ez szintén nem releváns. Attól, hogy érzelmileg/szellemileg kihasznál a saját magánya csillapítására, még egyáltalán nem biztos, hogy erre szexuálisan is alkalmas vagy nála. Tudom, nálunk a kamaszkori bénázások, bizonytalankodások simán kitolódnak huszonéves korra, de azért legyél hülye, annyi kielégítetlen nő szaladgál kint, felesleges esélytelenekre pazarolni az időt, főleg, ha csak a szex kéne. Magadnak meg ne hazudj, ha az egész napodat ráfordítod, ez nem csak szex.
2014. aug. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!