Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ha egy lány oda van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha egy lány oda van értetek, de ti nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Ha adott esetben, volt köztetek valami, de nem akartok tőle kapcsolatot, viszont tudjátok, hogy a lány oda van értetek... akkor ha közömbössé válik, elkezd érdekelni?

Nagyjából úgy érzem ez a helyzet nálunk.

22L


2014. aug. 15. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,ha levegőnek nézed,azonnal le akar majd vadászni!
2014. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha nem akarok tőle semmit akkor nem is lesz semmi, és nem érdekel, hogy oda van vagy sem...

vagyis ő akkor megd*gott?

2014. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem dugott meg. :) ... csak egyszerűen nem tudja velem elképzelni a kapcsolatot.
2014. aug. 15. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kétoldalú a dolog. Ha most már semmit nem akar akkor még örülni is fog, hogy lelépsz a képből.

Vagy pedig a férfibüszkesége azt mondatja majd vele, hogy nem megy bele a játszmádba és most már azért sem fog lépni feléd.

2014. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor több smink kell.
2014. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát dugjatok és egyből el fogja tudni képzelni!
2014. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarok tőle semmit, azt megmondom kerek-perec és így is van és akkor ez nem fog változni. Ez csak bizonytalan embereknél működik. Én az egyenes beszéd híve vagyok és megmondom kerek perec és akkor tényleg úgy van. Segget meg nem csinálok a számból.


23/F

2014. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
lehet, hogy el tudnám kápráztatni az ágyban, de az önmagában kevés. nem?:)
2014. aug. 15. 21:16
 9/9 Big Poppa ***** válasza:

elmeselem az en sztorimat segitett vagy sem, majd eldontod..


Ismerkedtem egy lannyal, szep volt kedves, aranyos, de allandoan en kerdeztem tole, es nagyon szuk szavu volt...de megadta a telefonszamat, szoval ugy ereztem hogyha osszejonnek vele, szakitanank es nem akarok magamnak megint egy fajdalmat, ezert amikor megkerdezte hogy szeretsz? azt irtam "ugy mint egy baratot" (kiborult szegenykem) aztan amikor irta hogy "milyen jo volt a pasijaval.. 3.honapfordulot unnepeltek" mondom neki "nem erdekel milyen jol elvaagy a pasiddal" erre a ccsaj "azt hittem, baratok, megbeszelnek egymassal mindent" en meg," de kerlek ne beszelj tobbet arrol hogy milyen jo mas fiukkal" es meg aznap este 9kor latja a csaj a baratjat egy masik lannyal...felhivja es "mi a fenet csinalsz kint egy masik lannyal???" a csaj baratja"a 4.honapfordulonkat unnepeljuk" (ba.dmeg...szegeny csajt csunyan megcsaltak)

elkezdett sirni, megsajnaltam szegenyt es mondtam neki "mekkora egy farok ez a gyerek! en sose tennek veled ilyet" aztan megkerdezte "hogy erted?" mondom"ha baratnom lennel en sose csalnalak meg"

es meg mai napig baratnom:)

remelem segitett

2014. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!