Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne szeressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne szeressek bele? (Fontos)

Figyelt kérdés

Szóval,szerintetek mit kéne tennem,hogy ne szeressek bele egy olyan férfibe,akibe nagyon nem akarok?

Nagyon helyes meg kedves velem,de nem lehet...

Mit tegyek?

Már ha meglátom,akkor is pillangók vannak a hasamban meg elpirulok és ráadásul Ő folyton flörtöl velem.

Elég sokat szoktunk ráadásul találkozni.

Mit tegyek?Ti egy hasonló helyzetben mit tennétek?


2011. jún. 14. 16:03
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan beleszerethetsz. Ha valami akadálya van, akkor majd ketten megoldjátok! Ilyet nincs értelme eldobni!
2011. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ez nem olyan "kis" probléma,hogy majd megoldódik,hanem hatalmas.


Köszönöm a gyors válaszodat!

2011. jún. 14. 16:11
 3/7 Smartguy86 ***** válasza:
Esetleg írd le a problémát, hátha van valakinek ötlete arra, hogyan lehetne ezt kikerülni! A szerelem sok mindenre képes - amúgy meg sosem tudhatod, hogy később, ha már együtt vagytok, mik derülnek ki. Lehet még most azt hiszed, hogy ő kell neked, megőrülsz érte, de később kiderülhet, hogy a mostani probléma volt a legkisebb az összes közül. De ezt nem tudod kideríteni, hacsak nem belemész!
2011. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Röviden "csak" ezek a problémák:

1. családja van

2. idősebb nálam

3. a felesége jóban van anyukámmal


De már egyre többen mondják a környékünkön,hogy elfognak válni,de akkor is...

2011. jún. 14. 16:17
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
32%
Ha ennyire súlyos a helyzet, akkor bizony nem szép dolog belepiszkítani az ő családi életébe. Nem tudom hány éves lehetsz - ez a fajta rajongás a tizenévesek között gyakori egy idősebb férfiért, de majd rájössz, hogy nincs értelme. Inkább nézz körül a korosztályodban, ismerkedj! Nem mindenki idétlen hülyegyerek a te korodban sem, ott is találni értelmes fiúkat, csak keresni kell! Ahogy egy értékes csaj sem adja magát könnyen, úgy az értékes fiúkért is meg kell küzdeni :)
2011. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még fiatal vagyok...

De nem csak én kezdek beleszeretni(vagy talán már beleszerettem...nem tudom),hanem Ő is folyton flörtöl velem,néha csak úgy elkezdünk sms-ezni,pedig alig van közös témánk.

Tudom,hogy hagynom kéne,de valamiért mindig rá gondolok.

2011. jún. 14. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló cipőben jártam úgy egy évvel ezelőtt. Beleszerettem egy nálam idősebb férfiba, de pár hónapon belül sikerült is leülepítenem ezt az érzést azzal a beszéddel, hogy "úgyse vesz észre, nem is gondol rám úgy, ahogy én őrá, felejtsd el", s akkor még bevált. Mert tudtam hogy nincs jövője. Pár hónap múlva aztán ő kezdett el velem furcsán viselkedni, furcsa telefonok, késő délutáni / esti msn-ezések, spontán érintések, és egy rózsa. Visszaszerettem belé, s szenvedtem majdnem egy éven át, mire elfelejtettem. Nem tudom a mai napig, ő hogyan érzett, biztos szimpatizált velem, s gondolom tudta is hogy beléestem, de erősen kétlem hogy bármiféle komolyabb gondolata lett volna velem. Hiszen fiatal volt, családdal a háta mögött. Amikor már elegem lett ebből az egészből, elhatároztam magam, s negyed évig nem kerestem, ügyeltem arra, hogy ne beszéljünk, hogy ne találkozzunk olyan gyakran, ahogy eddig. Így megint leülepedtek bennem az érzések. S mielőtt újra fellángolhattak volna a tavasz, a nyár közeledtével, belépett az életembe az igaz, viszonzott szerelem egy tökéletes sráccal, így most ővele élek boldogan :)

Nehéz volt elfelejteni az előzőt. De sikerült.

2011. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!