Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK, titeket nem zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK, titeket nem zavar, ha borostás a lány ott lent? Nem kellemetlen, ha szúr? LÁNYOK, ti hogyan kerülitek el, hogy ne szúrjatok? Ha sokszor borotválom rövid idő alatt, akkor én kipattogok.

Figyelt kérdés

Én nem szeretem csupaszra borotválni magam, mert 1-2 nap után olyan rettenetesen szúr, hogy már engem zavar. Viszont olvastam most itt egy kérdésnél, hogy mennyien a borotváltat szeretitek, akkor ez nem probléma?

Én rövidre szoktam nyírni, így nem is dzsungel, de nem is szúrós. Eddig ez a legjobb megoldás, amit találtam.


2014. aug. 15. 22:51
 1/7 anonim válasza:
100%
Pont jó :) Aki szeret az így fogad el :)
2014. aug. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

nem baj ha kicsit borostás, engem pl jobban is izgat. Nőiesebb Szerintem.

S megmutatnád, ha igen írj privit kérlek.

2014. aug. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátom még sosem mondta, hogy őt zavarná, csak eszembe jutott így a hozzászólásokat olvasgatva, hogy lehet, be kéne újítani, de mikor még a kezemen is érzem, hogy szúr, akkor milyen érzés lehet, ha érzékenyebb testrészével ér valaki hozzá, pl. szájjal, vagy mással..? :$ :D
2014. aug. 15. 22:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Istenem, miken aggódsz:) Nekem is ilyen gondom van, de pasim is borotválja magát, így néha ő is szúr, a szőr már csak ilyen:) A nyírás nekem sajnos nem vált be, de ha neked igen, akkor maradj annál.
2014. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna a borosta. Inkább legyen szőrös.
2014. aug. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! akkor azt hiszem, még egy darabig maradok a jelenlegi "módszernél" :)
2014. aug. 15. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:
én jobban szeretem, ha inkább picit hosszabb. szóval vagy legyen legyantázva vagy akármi, vagy rövidrenyírt. szerintem.
2014. aug. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!